No to się wstrzelili z pomnikiem

Kierowcy aż przecierają oczy. Odsłonią wstrząsający pomnik

Pomnik w rocznicę mordów na Wołyniu stawiają na Podkarpaciu. Akurat ruskie zbombardowali szpital dziecięcy onkologiczny w Kijowie. Tylko nie wiem po co pomnik w takiej okrutnej formie, skoro w tym kraju nie pracuje się nad relacjami z tym narodem. To tylko rozpali negatywne emocje i to po tym, jak minister utytułowany Dzbanem roku tak szczuł mówiąc o niewdzięczności Ukraińców. Ale się ruskie ucieszą :confused:
@okonek możesz usunąć ten temat, jak chcesz, bo to i tak szkoda gadać. My jako kraj nie mamy interesu żreć się z Ukraińcami.

2 polubienia

Ale co mam usuwać?

Bo zaraz jakiś zielony powie, że propagandę sieję. Sk…yny jedne w szpital zbombardowały.

1 polubienie

Ale co? Ofiar Wołynia?

1 polubienie

Ja bym historię pozostawił na po wojnie. Teraz nie czas na rozdrapywania ran. Jest Rosja do pokonania. Ukraina musi się opierać

2 polubienia

To zostanie wykorzystane, żeby skłócać Polaków i Ukraińców.

@Devil zastraszanie? Bo banda idiotow bedzie terrotyzowac swiat? Ruskie to ruskie. Azja i skosnoocy? Kolego my sie uczymy ( jesli się da) kilku języków? Ale zapis? To nie jest SF - sa ludzie dla których wieża Babel, pismo obrazkowe ? Symboliczne? Są oczywistością
Pomimo niezdywego trybu zycia to zobaczysz co z tego wyjdzie :stuck_out_tongue_winking_eye:negocjowac warunki jak udupic Putina

I to jeszcze w Kijowie którego nie będą w stanie zająć…