No to ubijmy dziś radio

Postanowił pan Suski. Będziesz słuchać polskich stacji gdy obowiązkowo 80% muzyki będzie Polska? Mnie już dziś trafia szlag jak słyszę większość z tych Polskich wyjców.

2 polubienia

Suski odstawił lekarstwa czy jak?

2 polubienia

Trójkę już ubili, teraz słucham tylko zagranicznych z internetu.

3 polubienia

hehe, już o tym czytałem. Powiedzieć o tym; - idiotyzm, to nic nie powiedzieć.

3 polubienia

Na szczęście nikt nikogo nie jest w stanie zmusić do słuchania tego, co sobie zaplanował pan Suski.

3 polubienia

A jak każda stacja będzie miała to obowiązkowe? co wtedy zrobisz? Zostaje zaprzestanie słuchania radia.

1 polubienie

Coś za coś. Muzykę można słuchać wszędzie. :joy:

3 polubienia

wzrosnie popyt na streamingi, plyty i subskrybcje YT.
lepsze reklamy niz Zenek ze Slawomirem…

2 polubienia

Można ale stracą Polskie radia. I tak uważam że 90% kierowców oleje radio jak zniknie sygnał analogowy. Drogie odbiorniki cyfrowe tak na prawdę zabijają ideę radia.

1 polubienie

Jest to zupelnie zrozumiale.We Francji prawie nie uslyszysz obcego jezyka,chyba ze z Afryki lub w stacjach specjalistycznych.To samo w Hiszpanii czy we Wloszech…Wiekszosc krajow ma takie wlasnie preferencje i jakkolwiek rozumiem to…nie przepadam za takim kryterium.Tym bardziej ze to tylko polowa prawdy bo znacznie gorsza rzecza w takich okolicznosciach,staje sie kreowanie haniebnych playlist przez jednego badz dwoch delegowanych golowasow…
Sam juz kiedys pracowalem w ukladzie:kazdy 3-4 utwor ma byc polski…
Dzisiaj playlisty wykluczaja calkowicie urozmaicenie a sama radiowosc w najlepszym przypadku,staje sie rzemioslem na uslugach reklam.
I dlatego nie slucham juz radia.Wykonczenie Trojki ostatecznie mnie zniechecilo…

3 polubienia

bo to jest wylewanie dziecka z kapiela - komu przeszkadzaja stacje nadajace analogowo? zwlaszcza lokalne?

1 polubienie

To co wygadywał Suski, świadczy o tym, jaki jest ten rząd. Oni w świetle Pegasusa już nie wiedzą, czego się łapać, aby odwrócić uwagę, od tego, co jest początkiem ich klęski.

2 polubienia

Podobno cyfrowe poprawią sygnał… identycznie było z TV a jak wyszło to wszyscy wiedzą.

1 polubienie

Ale ten pan pOsioł już dawno o tym opowiadał. Hasło z którym pójdzie PIS do wyborów brzmi “Zenek dla każdego”

1 polubienie

niezupelnie - powstaly w Hiszpanii stacje tematyczne - wieksza bolaczka jest system nadawania - leci to jakby losowo wybierane, zadnego kontaktu ze sluchaczem. niewiele jest takich gdzie jeszcze cos sie dzieje, ale są. cos tam upolujesz.
owszem w knajpie, u fryzjera czy w sklepie (choc te maja na ogol swoje tasmy) taka sieczka zdaje egzamin, ale nic wiecej

dawno nie sprawdzalam, ale musialaby zobaczyc jak to u mnie jest?

1 polubienie

We Francji, faktycznie, da się zauważyć przewagę swojej, zresztą bardzo dobrej muzyki, nad muzyką zagraniczną. Ale w innych krajach, w których bywałem, już tego nie zauważyłem.

1 polubienie

Odpowiem ci. Kiedyś może nie był idealny sygnał ale odbierało. Dziś albo działa albo nie.

1 polubienie

Ale stacje tematyczne lub religijne sa w kazdym kraju i tego sie nie bierze pod uwage.U nas tez jest chyba jeszcze Antyradio i pare podobnych w regionach.
Natomiast panstwo wtraca sie tam gdzie moze narzucac swoje wymagania.I tego jest niestety miazdzaca wiekszosc…

2 polubienia

Wszystko zalezy co wybierasz.Nasze pasma w Polsce sa ubogie.Nie tylko w oferte ale i w ilosc.
W Anglii mam radio na kablowce w pracy…Stacji naliczylem ok… 30

2 polubienia