Nosić czy nie nosić? Jak to jest z wami drogie Panie?

To samo, co nieszkot w gaciach. :grinning:

2 polubienia

Klejnoty rodzinne :wink:

1 polubienie

Trudno oczekiwać renesansu gorsetów na przyklad ale z drugiej strony w dzisiejszej modzie nie ma niczego co nie mialoby swych zródeł w latach 60-tych.
Tyle ze sie to wszystko miesza…
I to jest cecha dosyć charakterystyczna dla kultury masowej w ogóle.Gdyby spróbować wyodrebnić cokolwiek powstalego tylko i wyłacznie teraz,będącego w pelni oryginalnym elementem np. tej dekady to…Raczej klapa :slightly_smiling_face:

3 polubienia

A nie widzisz podobieństwa w tym co dziewczyny na siłowni obecnie noszą?

1 polubienie

Dla tego autobusami nie jeżdzę

1 polubienie

Szkoci też mają tradycję nie noszenia nic pod spódniczką.

1 polubienie

W modzie to w ogle trudno cos nowego wymylic. Raczej jest to zabawa w ukladanke z istniejacych juz elementow.

2 polubienia

No niezupełnie - wymyślono dziurawe spodnie, rozwiązane buty, tylko o dziurawych skarpetkach jakoś na razie cicho.

2 polubienia

Ale moda na skarpetki nie od pary jest od dawna. Kaczyński poszedł dalej… wprowadził modę na buty nie od pary.

3 polubienia

Na lewej nodze but prawy, a an prawej sprawiedliwy. I mamy Prawo i Sprawiedliwość.

3 polubienia

On prawy i sprawiedliwy jak my abstynenci.

3 polubienia

Nie wymawiaj nawet tego słowa. Bo, jak @Devil się pojawi, to zapłacze… :joy:

2 polubienia

Ten to akurat wprowadzil chyba pobłażanie dla kłaków sterczących z nosa.Taka"naturalność"psia mać!

3 polubienia

I niedbalstwa. Człowiek na stanowisku a jego wygląd woła o pomstę. I zęby jak u ćpuna.

5 polubień

A sztab pewnie boi sie odezwać…A moze stawiają na swojskość?Tak aby sie w polszy"b" podobalo?
Nieee…Raczej glupota.Lub,co najbardziej prawdopodobne,nie dorośli jeszcze do dostrzegania takich wizerunkowych"drobiazgów".

2 polubienia

|To teraz Polsza A . A ja mieszkam w B bo nie głosuję na pis.

2 polubienia

Ech, żeby to byłą jedyna rzecz do jakiej można się przyczepić u Kaczyńskiego, to byłbym spokojny o los mojego kraju

4 polubienia

Mam znajomego który mieszka niedaleko naszego prezia… Podobno wiele ulic obok go odczuwają od lat. To relacja znajomego z 2012 roku.

1 polubienie

Niby racja.Ale to jest wlasnie cos co mnie niepokoi bardziej niz wiele innych spraw.Ten triumfalny marsz kaloszy,disco polo i wszelkiego weselnego “sznytu” przez kraj.

2 polubienia

Ale wesela zawsze nie wiem czemu awanturę robią panny młode.

1 polubienie