Nowa funkcjonalność forum

@Bocca-Lupo , @anon25287923 ,

Powiem tak, nie bawi mnie ta zabawa kolorami, zwyczajnie lubię obczaić, jakie możliwości ma forum, ot zwykła ciekawość babska .
Prywatnie nie lubię pstrokacizny, ale pomyślałam sobie, że możemy treść pytania zaznaczać kolorem, dla podkreślenia wyrazistości, kolor czerwony powinniście zarezerwować tylko dla siebie! Jak tylko zauważycie,że dyskusja wymyka się spod kontroli , wpisujcie swoje komentarze czerwonym kolorem, to dla nas znak, żeby spuścić z tonu. Oczywiście mnie to nie dotyczy, ja anioł nie kobieta hahahaa.

1 polubienie

I trzeba przyznać, że utrafił w sedno… :wink:

1 polubienie

Jakbym słyszała mojego męża :joy:
Dla niego czerwony, to czerwony, kto by sobie zawracał głowę odcieniami :wink:

1 polubienie

Za to kobiety wybierają auto z powodu koloru :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Ja uwielbiam kolor czerwony i chyba nie muszę nic dodawać :joy:

1 polubienie

O wypraszam sobie, zaraz po kolorze jest bezpieczeństwo !! %C5%9Bmiech%20turla%20si%C4%99

1 polubienie

A tak. Pies to Burek, kotek to Mruczek, czerwony to czerwony. Reszta to detale… :wink:

1 polubienie

Tak jest, najprawdziwsza prawda :wink:

1 polubienie

Ale po :slight_smile: A tak serio to ja bym wolał chyba w aucie zginąć niż przeżyć i być rośliną. Bezpieczeństwo zaś według testów często określa się na podstawie bzdurek które go nie podnoszą .

2 polubienia

Ciemność, ciemność widzę, widzę ciemność…
Zaraz chyba w pomroczność jasną tu wpadnę? :smiley:

2 polubienia

Tak serio, to najlepszy dla mnie czołg ! :sunglasses:

1 polubienie

Najgorzej jak ktoś zacznie bawić się tym kolorem @birbant :joy:

1 polubienie

Taaa powiedziała kobieta i kupiła toyotę yaris :slight_smile:

1 polubienie

na czarnym tle “purpurata” kiepsko widac.

Jako osoba trochę z grafiką związana stwierdzam, że magenta nie ma nic wspólnego z pomarańczowym. A dla grafików jest to kolor równie ważny jak czerwony, zielony i niebieski (oraz cyjanowy, żółty i czarny).

_________________ _________________
magenta pomarańczowy
2 polubienia

Ja tam kolory odróżniam. Dziś np. widziałem kobietę w pięknej sukience koloru musztardowego, a moja zimowa kurtka jest turkusowa. Za to jutro załże koszule w kolorze cynobrowym. Kapejszyn?

3 polubienia

Ja pisząc, bardziej sugerowałam się farbą do włosów, a nie grafiką :wink:

1 polubienie

co Ty chcesz od Yarisa? przetestowany jako terenowka tez sie sprawdzil, a i mozna zabrac zamiast plecaka do samolotu :wink:

2 polubienia

I strefa zgniotu kończy się w bagażniku :slight_smile:

1 polubienie

na szczescie nie mialam okazji tego testowac… :wink: