Nowa funkcjonalność forum

Jeżeli to jest bb code to przypominam sobie że w odległych czasach na pytamy.pl też taki sposób kodowania kolorów funkcjonował.

3 polubienia

pewnie tak

1 polubienie

cos mi sie kojarzy, ale to musialo byc dawno.

1 polubienie

W początkowym okresie pojawiały sie pstrokate nadużywanie tej nowości ale z czasem ludziom sie to znudziło.
Mam nadzieję że tutaj też kolory wykorzystywane będą tylko w uzasadnionych przypadkach. Czyli z rozsądkiem. @anon25287923, @okonek

2 polubienia

I są

juz sie znudzilo :wink:

2 polubienia

Piwo cza pić.:grinning: Nie znudzi się.

3 polubienia

To jeszcze się używa starego, dobrego HTML? :slight_smile:

Nie wiem, czy to dobry pomysł. A jak jeszcze dopuścisz różną wielkość czcionki, to forum zamieni się w jarmark. Pamiętam forum z o2.pl sprzed wielu lat, gdzie wszelkie fajerwerki można było stosować. Ciężko było się skupić.

jakos na razie nie ma chetnych na fajerwerki - pytamki widac narodek pragmatyczny.

1 polubienie

Oby, bo nie zniosę ciągów mieniących się kwietnych gifów czy rusałek rozsiewających iskierki swoją różdżką. To był największy koszmar tamtego forum. Gify, gify, gify…

Na forum o2.pl też bywałem.
W porywach bezradności siadałem z laptopem na muszli klozetowej, by nie mieć problemu z czynnościami, o których wspominasz.

1 polubienie


takie sobie zabawy

2 polubienia

a ile w tym roboty, zeby gifa i to jeszcze wlaanorecznie podrasowanego na jakims przedpopowym blingee czy innych ramkach wstawic? poczekaj do swiat czy urodzin uzytkownikow :wink:
p.s. mi sie nie chce grzebac w tym natloku emotek, a Ty o gifach?

1 polubienie

Obyś miała rację, @okonek. Te 15 lat temu, to była nowość. Może już się przejadła :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Fajna ta ściana @roqq

2 polubienia

Ma kilka lat. Kiedyś sporo czasu marnowałem z photoshopem. Już mi się nie chce ; p

Obyś nie wywołała wilka z lasu, @okonek. Tylko nie urodziny tutaj! :confounded:

dyrekcja zrobi osobna kategorie…

1 polubienie

a nie nawet juz mamy - Rozrywka i imprezy - bedzie jak znalazl na stype po poprzednim pytamy, a i na parapetowke tez.

3 polubienia

Ja kiedyś wykorzystując właśnie bbcode zmajstrowałem z kolorowych znaków na święta choinkę z płonącymi świeczkami. Ileż to było roboty.

3 polubienia