Nowy konkurs - zaczynamy rozgrzewkę

Zupełnie zapomniałem, że nie każdy ma ciemne tło. Ja mam od początku tego serwisu i nie wyobrażam sobie innego. Wszędzie, gdzie się tylko da, zamieniam tła z jasnego na ciemne. Wiele stron oferuje takie zamianki, ale niestety nie wszystkie …
Mogę ihtiel przywrócić na czarno, niech się tylko odezwie.

2 polubienia

To witam w klubie.
Tez wolę czarne tlo.
Ale to pewnie jeszcze nawyki nabyte przy starych “zielonych i bursztynowych monitorach”

1 polubienie

Dzisiaj wracam"z dalekich wypraw".Macie tam jakieś konkursa na horyzoncie?

W przyszlym tygodniu we wtorek, o ile beda chętni.
Ostatnio w trzech grali … Potem chyba ktoś sie dosiadł…

Ni ma czasem Panie z kim grać, ni ma…

1 polubienie

Spokojnie.Nadrobimy…Byly wyrazy za 8?Bo pewnie coś graliście skoro 300 wpisow przybyło…

1 polubienie

Za 8 nie było, nikt nawet nie mruknął nic na ten temat. We wtorek mozemy 8 zacząc.

To chcesz chodzic spac po polnocy?

1 polubienie

Do rana kiedys zrobimy rundy… Nocny maraton dla najwytrwalszych…

1 polubienie

Ludzie już nie przyjmują że kiedyś schodziło się z"pytamy"o 3/3.30 nad ranem :innocent:

2 polubienia

Wczoraj (czwartek) nie bawiliście się? Myślałam, że choć poczytam. 0 21-szej miałam liva, którego nie mogłam opuścić, więc nawet nie wchodziłam na pytamy. Jego pokłosie pokażę, jak dokończę pracę.
Czytam o wtorku, czyli już nie poniedziałek? Jeśli o 22-giej to duża szansa, że będę, wcześniej, to mi raczej trudno wpaść do Was.

1 polubienie

Ja “nocny marek”.
:rofl::rofl::rofl:

1 polubienie

Wtorek, bo taki jeden zawodnik ma w poniedzialek urodziny. A ja wizyte u dentysty…

1 polubienie

Hm… a może ja mam we wtorek?

W nocy? A przystojny chociaż ten dentysta? Grzechu wart? :heart_eyes:

2 polubienia

Wieczorem. Tu pracuja do 20. Przerwa obiadowa.
A dentysta? Ja tam mu w zęby nie zaglądam :joy::joy::joy:

1 polubienie

Wypadałoby w poniedziałek kondolencje złożyć.
:sleepy:

2 polubienia

Spokojnie, masz jakies szczególne zyczenia co do wygladu wirtualnego stołu urodzinowego?

1 polubienie

Ha! Dlatego ja urodzin nie obchodzę. Co tu świętować? Imieniny są ważne, bo żaden fb, tweeter czy inny automat nie przypomni znajomym, albo sam nie wyśle Ci życzeń :slight_smile:

3 polubienia

Nie do końca.Nie wiem od czego to zależy ale powiadomienia o imieninach otrzymywałem i inni o moich, także

Gdzieś musiałeś zgłosić datę obchodzenia imienin.

1 polubienie