Nowy konkurs - zaczynamy rozgrzewkę

Muzyczna dedykacja dla ZiraaeLa,
który dzis ma swoje święto.

Wszystkiego Najlepszego Kolego :beer: :beer:

Nie, nie zapomnielismy :grin:
Tylko dzis nie szalej za duzo, bo jutro o 21.00 kolejne rundy… Chyba juz XV…

5 polubień

Sza

.lej.

:tumbler_glass::tumbler_glass:

2 polubienia

2 polubienia

Ja dzis w pracy, stąd bardzo grzecznie się zqchowuję, ale jutro wypiję za Twoje zdrowie.

4 polubienia

Wszystkiego najlepszego dla kolegi @ZiraaeL :slight_smile: Niech bank dziś będzie Twój!

4 polubienia

21-sza zbliża się, czy ktoś już jest?

1 polubienie

Jutro gramy…:smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes:

2 polubienia

No, to mój peszek :frowning:

1 polubienie

Pisalem, że jutro, bo dzis w pracy…
Jutro damy czadu.

2 polubienia

Ciężko będzie. 0 21-szej mam liva. Zanim zobaczę co będziemy na nim robić (czy mnie zainteresuje), Wy będziecie po zabawie :frowning:
A można ustali konkretny dzień tygodnia i wrócić do 22-giej? Od tej godzi to chyba wszyscy już mają wolne od obowiązków. Co Ty- jako organizator i reszta uczestników zabawy na to? Zawsze pon. łatwiej sobie zapamiętać i zaplanować, niż raz pon., raz wtorek, a może jeszcze czwartek czy niedziela?
Broń Bożę, nie chcę niczego narzucać, podaję tylko pod rozwagę. Ważne, żeby Tobie pasowało, bo bez Ciebie zabawy nie ma. Ja się dostosuję

1 polubienie

Ten wtorek to wyjątkowo, wiec poniedzialek zostaje. Jednak z tej racji, ze wstaje o 6, to godz. 22 nie bardzo mi oasuje, bo przeciez bywalo juz tak, ze zabawę konczylismy sporo po 23 wiec nastepnego dnia chodzilem nieco niewyspany. Przeciez wiadomo, ze od razu po jej zakonczeniu nie usnę. Raz czy dwa jak sie to zdarzy, nic się nie stanie, ale fundowanie sobie 1-2x w tygodniu takich niedospanych nocek nie jest dobrym pomyslem. Tym bardziej, ze rowniez maluch mi w spaniu nie pomaga. Co do czestotliwosci rozgrywek, to zalezy czy beda chetni. Jak beda, zrobimy i w czwartek. Nie bedzie chetnych no to tylko poniedzialek, ale lepiej 21.00

3 polubienia

Jasne, pon. 21-sza, jak nic się nie wydarzy, to będę :)))
Doskonale Cię rozumiem! To Ty jesteś to najważniejszy :slight_smile:

2 polubienia

Co ja tam bym bez zawodnikow zrobił…

Usiadl, faję zapalil i chyba sie tylko rozplakał… Wszyscyśmy ważni! :grin:

1 polubienie

Tzn dzis nie ma? :pleading_face:

1 polubienie

Oj tak! Rozumiem cie doskonale. Sama wstaję o 5.25.

1 polubienie

Popatrz wyżej :innocent:

1 polubienie

Dzisiaj jest, o 21.00 zaczynamy XV juz rozgrywki, o ile dobrze pamiętam.
Gramy o Czarnego Kota…

3 polubienia

Czy to Mroczka?

3 polubienia

Tak, Mroczka we własnym ciele… Będzie pozować do okładki Czarnego Kota…

3 polubienia

Piękna z niej kicia :grin:

2 polubienia