Nowy konkurs - zaczynamy rozgrzewkę

No to ja teraz luźno podyskutuję. Pochwalę się, że mam już trzy czy cztery nowe rebusiki. Covidowe zaćmienie mózgowe chyba już mi minęło. :joy:

3 polubienia

To i ja sie pochwalę.
Dzis bedzie “u mnie” rebus.
Ale niestety, tylko 1…

2 polubienia

No własnie. Teraz mozna ile wlezie, ale jak gramy, żarty na bok.
Tak na marginesie, nigdy bym nie przypuszczal, ze podczas sprawdzania i kolorowania tych liter bedzie potrzebna az tak duza uwaga… A i tak 2x sie zdarzylo, ze litera umknęła. Przeciez teoretycznie to zaden problem…

2 polubienia

Sama pantropa sporo czasu zajmuje, a Twoje rebusy są zwykle bardzo pomysłowe i przez to nie są łatwe. Dzisiaj mogę nie skończyć rozwiązywania (tym bardziej, że ostatnio jakoś wcześniej robię się senna), więc nie bądź zaskoczony, jeśli rozwiązanie podeślę dopiero jutro. :grin: :cherry_blossom:

2 polubienia

Dalem rebusa, bo przeciez wszystkie wróble śmieją sie ze mnie. Męcze się z ułozeniem pantropy tydzien a tu sobie joko przyjdzie i w godzinę ja rozłupie wlącznie ze zrobieniem kolacji, spokojnym jej zjedzeniu i wypiciu martini… Teraz może chociaz 1,5h jej to wszystko zajmie… A i inni nie gorsi. Juz nie będe wymieniał nicków.

2 polubienia

A ja wymienię nick, którego mi tam brakuje . @ihtiel się obcyndala i bardzo jej tam nie widzę. Im bardziej się przyglądam, tym bardziej jej nie widzę. :grin:

3 polubienia

Fakt, słuszna uwaga. Marnowanie takiego potencjalu jest niewybaczalne…

2 polubienia

Trudno pisać o kimś, kogo akurat nie ma na forum i nawet nie wypada, ale jak będzie, to się może odważę, zaczepię ją i zapytam, bo może dziewczyna nawet nie wie, że pantropy są takie fajne :joy:

2 polubienia

To specyficzny rodzaj łamigłowek i trzeba umiec je rozwiązywac, aczkolwiek wielkiej filozofii nie ma. Chyba po raz pierwszy dał je na Pytamy s.p. Antykwa, ale juz nie pamietam kiedy to bylo.

3 polubienia

A ja mam takie wewnętrzne przekonanie, że @ihtiel umie wszystko rozwiązywać.
Przecież jak przyszłam na Pytamy, to niczego nie umiałam rozwiązywać: ani anagramów, ani kalamburów, rebusów, metagramów, benasków i pantrop. Wszystkiego można się w miarę szybko nauczyć, tylko potrzebna jest odrobina, chęci, cierpliwości i zaciekawienia. Wy mnie zaciekawiliście kalamburem w jakimś temacie i dodatkowo @Bingola rebusem na forum. Od tego się zaczęło.

3 polubienia

Ludzie od zarania dziejów bawią sie w takie rzeczy. Oto przyklad nadeslany mi od jednej z userek, która kiedys tu bywala często i lubila rozwiazywac zagadki:

4 polubienia

Ja pantropy lubię.
Tylko jakos ostatnio to mam wyrzuty sumienia, że za dużo śpię, a tu tyle do zrobienia?

1 polubienie

Mnie Antykwa wlasnie pantropami “zanęcał” :kissing_heart:

3 polubienia

Jeden pantropami, drugi brakiem lodówki…
Masz kobieto powodzenie :grin:

2 polubienia

Tak.Nie chciałem marudzić aby znowu nie było na mnie ale nic tak nie wkurza jak te głupie dowcipy i komenty"przy okazji"które zasłaniają pole bitwy!

4 polubienia

Spokojnie, to zapowiada się na wojne stuletnią.
Na razie pierwsze koty za ploty…

1 polubienie

Kolego, wykorzystujac mój instynkt opiekuńczy to może na pustą lodówkę, zapełnić? Ale jej brak???

2 polubienia

Podejrzewam, ze wspomniany po cichu liczy, ze mu lodowkę przywieziesz i odpowiednio zapelnisz…

1 polubienie

:rofl::rofl::rofl:
Sa jadłodzielnie, niech sobie poszuka.

2 polubienia

Pewnie sobie poszukał…

Gdyby ktos zapomniał, przypominam.
Dzisiaj XVI Rozgrywki o Czarnego Kota

Godz. 21.00

Pozostałych zapraszam na doping naszych dzielnych zawodników.

1 polubienie