Nowy konkurs - zaczynamy rozgrzewkę

Sadzac po porannych wpisach, ktore usunelam to albo cos znalazl, albo chodzi glodny i zły :partying_face::stuck_out_tongue_winking_eye:
Wode w kranie do popicia leków ma.
A o konkursie pamietam…

2 polubienia

Widzialem te wpisy…
To przypadek nieuleczalny…
Ale oko na Ciebie ma. Ty się lepiej zastanów, dobry uczynek zrobisz i go może wyleczysz :grin:

1 polubienie

Wiesz, ze naklanianie do samobojstwa jest karalne? :joy_cat::partying_face:

2 polubienia

Dobra, to juz sie między Was nie wtrącam :grin:

Przy okazji chcialbym poinformować, ze jest kolejna data konca świata, więc uprasza sie naszego szanownego nawiedzonego, by końcami swiata nas nie straszyl, bo juz wiemy. Wiemy od samego Leonarda a nie od jakiegos tam hoko nie wiadoko…

3 polubienia

W 4006 roku będziemy już okropnie starzy, więc może będzie nam już wszystko jedno :grin:

3 polubienia

Może nawet juz nie bedziemy na Pytamy… Ale to dopiero za 1982 lata… Jest sporo czasu, by sobie zorganizowac cos na Księżycu lub Marsie…

2 polubienia

Kosmos jest spory, wybór ogromny :joy:

2 polubienia

A wiesz, jakby nie bylo drogo, to bym sobie na Księżycu działkę kupił… Ale zaznaczam, ma byc w pelni uzbrojona, zalesiona, zatleniona i niedroga…

2 polubienia

I z kompleksem mieszkalnym-prywatnym?

2 polubienia

Oczywiscie. O dolocie nie wspomnę. Ma byc latwo sie przedostac i wydostać.
Maja czas, niech kombinują…

3 polubienia

Namówmy wszystkich pytamków, a najbardziej @Nunu , żeby nam ktoś o spaniu przypominał.

2 polubienia

Nunu i bez namawiania bedzie przypominać. Wspominsz za te 1982 lata moje slowa …

2 polubienia

Zgadzam się z Tobą w zupełności. Ona jest niestrudzona i dba o nas nieprzerwanie. :joy:

1 polubienie

Lepiej rodzimego czarnowidza Jackowskiego zapytać.
Co prawda szkodnik jest “przerażony”

A co do działki?
Na razie nie da rady, choc jeden Niemiec uwierzyl…

2 polubienia

Sanatorium jako środek zapobiegawczy musi wystarczyc :stuck_out_tongue_winking_eye::wink:

2 polubienia

Kolezanko… kolezanko… Wróćmy z tego Księżyca na Ziemię…

Temu panu podziękuĵę…

Ale sanatorium się koledze nalezało. Kazdy potrzebuje wypocząć…

3 polubienia

O Ty telepato…
To samo czytałam ok. godziny temu. Czytałam, co pan Jackowski myśli o wpływie szczepionek na umieranie młodych ludzi :wink:
Ludzie to jednak mają pomysły i wyobraźnię…
Przy tym wszystkim moje wiadomości były świeże, aktualne.

2 polubienia

Wyraz na 8 liter,jest uzależniony od tempa czy po prostu będzie? :thinking:

1 polubienie

Chcisłbym sie w miare mozliwosci zmiescic w godzine. Jak zaczniemy punktualnie o 21 to tak jak ostatnio 4 wyrazy powinnismy zaliczyc.

3 polubienia

Dzisiaj nadaję z domostwa a tu…Mam jeszcze czas ale widzę problem z odróżnianiem zieleni :roll_eyes:Zupełnie inne światło niż ostatnio w pracy…

1 polubienie