Nowy konkurs - zaczynamy rozgrzewkę

benasku kochany, dzi€kuj€ za uznanie, na punktach nie zaleyz :slight_smile:

1 polubienie

Punkty są ważne, moze nie aż tak bardzo, ale jednak, bo Czarny Kot powedruje do tego, kto ich najwięcej uzbiera. By dac innym rowniez szanse na Czarnego Kota, drugi powędruje jak juz pisalem wczesniej kolejnej osobie w drodze specyficznego losowania. Jednak im ktos bedzie mial wiecej punktow, tym prawdopodobienstwo wylosowania zwierzaka się zwieksza.
Oczywiscie, jak ktos nie ma ochoty na to sympatyczne zwierzę, to w ogóle nie ma tematu… :grin:

1 polubienie

W kazdej dziedzinie zdarzaja sie takie sytuacje i wazną rzeczą jest po pierwsze stworzyc takie warunki, by ich bylo jak najmniej i po drugie, jak juz jednak do nich dojdzie, to znaležć metody na ich właściwe, sprawiedliwe rozwiązanie.
Dzieki joko za tą ocenę, ona w oczach niezaangazowanej, niezaleznej od gry osoby jest szczególnie ważna.

1 polubienie

I jeszcze dodaj moje pół punktu dla @Ihtiel za denerwację :slight_smile:

1 polubienie

ty to mnie lepiej (dla siebie) nie denerwuj
nerd_face
:stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 polubienia

Wysluchamy wszystkie glosy, potem się zdecyduje.
Tymczasem wszystkiego najlepszego miłe panie w dniu Waszego Święta. Bez Was facetom byłoby nudno a świat nie miałby kolorów…
:hibiscus: :cherry_blossom:: :blossom: :hibiscus: :cherry_blossom:

3 polubienia

Ale, by facetom nie bylo teraz smutno, mam i dla nich w tym dniu zyczenia.

Wesolych Kobiet Chlopaki! :beer: :beer: :grin:

4 polubienia

Ja nie mam nic przeciwko temu - w sporcie jest pojecie Ex æquo?

1 polubienie

To jeszcze trzy glosy zostaly w tej sprawie, @Gra, @collins02 i @ZiraaeL

Ja ze swej strony dołożę wszelkich starań, by w jak największym stopniu wyeliminowac takie pomyłki.

Potem zajmiemy sie problemem z systemem, jaki dotyczyl Gry.

Wywołałeś mnie: o co chodzi? mam głosować w sprawie @ihtiel? Jakby nie patrzeć, to podała właściwe słowo/ Punkt się jej należy. O tę sprawę chodziło? Mną się nie przejmuj, mój komputer oszukał mnie, tendencyjny taki jest, czy co? :slight_smile: i to już kolejny raz. Poprzednio też miałam na ekranie co innego niż Ty. Chodzi mi tylko o to, żeby ktoś nie pomyślał, że próbuję oszukiwać - dowód pokazałam. Nie potrafiłabym sobie tego spreparować. Chyba @collins02 wcześniej też zgłaszał taki problem.

1 polubienie

Wywołalem, bo nie wiem czy wszyscy cały tekst czytaja, nie ma przeciez takiego obowiązku a uwazam, ze w takiej sytuacji jaka sie wydarzyla kazdy glos, więc takze Twoj ma znaczenie. Po prostu skoro gramy, niech ta zabawa ma znamiona jasnych, sprawiedliwych reguł. Jesli wystąpił problem, nalezy go w kulturalny sposób rozwiązac.

Także Twoja kuriozalna sprawa z różnymi naliczonymi czasami w zależności od komputera mnie nieco zaniepokoila. Tutaj to doprawdy zostalismy chyba rozłożeni na łopatki.Jednak trzeba znaleźć jakieś wyjście z sytuacji. Ludzie grają, angażuja sie, nie mozna tego bagatelizowac.
Chcialbym najpierw wysluchac opinie a potem sprobuje dojsc do jakiegos konsensusu.

2 polubienia

Z ta kolejnością to może być trudno - ze wzgledu na to co pisałam - czas przesylki danych zależy od serwerów, światłowodów, wydajnosci wifi i sprzetu plus oprogramowania.
A tu zdaje sie każdy ma inny komputer czy smartfon, to nie studio telewizyjne…

Nie mam nic przeciwko bo odnosiłem wrazenie że @ihtiel podała w sumie ten wyraz prawidlowo ale teraz juz nie jestem w stanie tego znowu prześledzić.
No ludzie…W żadnym przypadku,choć uwielbiam emocje i rywalizację,nie będę myślał o tym całymi godzinami lub dniami!!!
Co do pojawiania sie na ekranie…Tu nie ma o czym dyskutować bo jeśli u 4-5 osób jest tak a tylko np. u mnie inaczej to mówi się trudno…Gdyby jednak ktoś uznał inaczej to wszystko dla uparciucha jest do przesledzenia.Ja miałem to trzy razy i za pierwszym razem próbowałem to zgłosić i chyba się kłócić…Tak więc to nie tylko @gra
Moim zdaniem jednak,powinno sie to zostawić w spokoju i nie rozdrapywać.Być może ktoś to kiedyś rozwikła.
Ja będę uważał i zgłosze z pewnością następny raz,wraz z opisem.

3 polubienia

Absolutnie nic takiego nie odczuwam i zakladam że tutaj nikt “goovnem nie rzuca”.To są problemy techniczne,widoczne gołym okiem których nie potrafimy na razie wytlumaczyć.
Jest moim zdaniem wielce prawdopodobne że sprzet robi różnicę i pisałem już o tym.Tyle że to ułamki sekund…
Troche jak w formule I.
Nawet Fernando Alonso nic nie poradzi jak zacznie jezdzić dla Williamsa…

3 polubienia

Aaaa…Jeszcze jedno bo doczytałem że chyba nikt na to nie zwrócił uwagi.Punkt jest JEDEN i należy zdecydować,komu go przyznać.
Popraw mnie jeśli się mylę ale chodzi o punkt za grę anulowaną,tak?
W każdym razie jestem przeciwko dzieleniu po pół lub rozdawania każdemu po punkcie…

2 polubienia

Myslę, ze ten problem moze występować u osób, ktore piszą daną odpowiedž i to wtedy, gdy czasy sa bardzo zblizone do siebie. Czyli z jakichś powodów, jesli piszący dany komentarz opublikuje go w dość krotkim czasie po następnym, to zdarza sie jak widać sytuacja, lub może zdarzyć. ze on ma ten komentarz jako pierwszy, (na jego komputerze), ale juz reszta nie. Dlaczego tak jest, nie wiem, ale moze to wynikac z technicznych własciwosci sprzętu, na jakim pracujemy.

4 polubienia

To także.Fakt!

2 polubienia

Dlatego też trzeba mieć porządek wokół siebie, bo z bałaganem człowiek jest bardziej impulsywny i jeszcze sobie kupi szybszy sprzęt w a/efekcie …bo będzie potrzebował do gry w słówka czarnego kota…

1 polubienie

Wiem, zaraz ktoś napisze: Phiii amerykańscy uczeni…

1 polubienie

O prędkości internetu i jakości sprzętu już wcześniej pisałam. Tak, to jedyne logiczne wytłumaczenie, ale ja jestem w tej dziedzinie laikiem :slight_smile:

2 polubienia