Nowy konkurs - zaczynamy rozgrzewkę

Za to należy Ci się …

Znam kolesia, który się chciał odzwyczaić od palenia i się w końcu odzwyczaił, ale co on przeszedł …

1 polubienie

Moment…U mnie jak wiesz,ciągle coś gra.Aby posłuchać,musiałem wstać i wyciszyć :wink:

1 polubienie

Więc odnośnie tego kolesia.
– Krzychu przepisz mi Zyban.
Zyban to taki lek, który na początku był lekiem antydepresyjnym, gdy ktoś kumaty zauważył, że on świetnie działa na palaczy, którzy chcą się odzwyczaić od palenia. Koleś któremu w przeszłości już przepisywałem ze 100 różnych preparatów nie chciał ode mnie nic więcej, tylko receptę. OK, dałem mu i sobie poszedł.
Po jakimś czasie słyszę jego spowiedź:
– Ty wiesz co, ględzi do mnie. Zeżarłem ten cały Zyban i cisza. Po 2 dniach mnie taka deprecha ogarnęła, że miałem myśli, by się powiesić.
– Durniu, mówię, przecież miałeś przeczytać ulotk, by go od razu nie odstawiać.
Zyban jest fajny, ale jak go momentalnie odstawisz, to masz ochotę się powiesić …

Tak więc trzeba uważać …

2 polubienia

Przyzwoite,claptonowe granie.Ale przyznam że gościa nie znam…

1 polubienie

No to już znasz. Byś z nami gaworzył 10 lat temu o zagadkach, to byś go już 10 lat temu znał … No prawie :grin:

On na moim blogu miał kiedyś swój występ. Aszka, kojarzysz zapewne bardzo go lubiła …

Gdybym wiedział że o takie zagadki chodzi…Ale nie 10 lat temu.
Wtedy to ja z trudem wytrzymywałem 10 minut przy kompie.No i jeśli juz to na forum wp.
Tam zresztą prowadząc swój blog który mi usunieto bez uprzedzenia.12 felietonów przepadło.A chyba 10 wartych było zatrzymania…
Nie,nie namówiłbyś mnie wtedy na jakiekolwiek zagadki…

1 polubienie

Bedzie karawan potrzebny. Zaprzezony w kare konie z pioropuszami…:rofl::smiling_face_with_three_hearts:

1 polubienie

To grupa z Belgradu.
U mnie też zawsze coś gra. Mało tego, u mnie się alarm włącza muzyką. Włącza się cichutko radio internetowe ON Reggae - polecam dla reggae’owych maniaków. Wieczorem też gra … Wyłącza się samo. I tak każdego dnia.
Mały w takiej atmosferze dorasta …
Czasem sam już bierze gitarę lub wali w bęben a ma dopiero rok z kawałkiem …

2 polubienia

Ooo jest już koleżanka a reszta? Som czy ni ma?

To mi dzisiaj gra…Mike Scott i The Waterboys…I w ogóle,St.Patrick’s Day już czuć w powietrzu :wink:

1 polubienie

Ja się wychowalam w chmurze dymu, bo tata kopcil jak komin. A mamusia okien nie pozwalala otwierac, bo przeciąg to niezdrowy…
Dodatkowo truc się nie muszę.

2 polubienia

Miałem dokladnie to samo…A babcia cierpiała…A że to kobieta święta była,cierpiała po cichu…

Otwieramy XIX ROCK
Ilu nas jest?

3 polubienia

jest 21 - więc jestem punktualnie

Jestem.

Jestem w domu.
Problem moge miec jedynie z “z,ż” Nie wiem jak wykrzesać to z jak Zdzichu…

2 polubienia

Minęła 21.00 Widzę 3 osoby. Jeśli ktoś dojdzie i będzie chciał grać, muszą o tym wszyscy wiedzieć.

3 tu kiery i zaczynamy 1 rundę.

collins dasz jakiś znak, że to żź … i będzi ok, inny znak lub napiszesz z polskie

3 polubienia

1 runda, wyraz 5 liter, każdy 4 szans, gdy ich nie wykorzysta, a dojdzie czwarta osoba, będzie mieć nie 4 a 3 szanse. Czy to zrozumiałe?

3 polubienia

To palić

1 polubienie

Nie, ale nie szkodzi…