Nowy konkurs - zaczynamy rozgrzewkę

Ok. Czyli normalnie,o polskiej,21?

2 polubienia

Tak, dzisiaj o 21.00 wedlug czasu polskiego. Zapraszam odwaznych i czujacych sie na silach oraz widzów.
Co to by byly zawody bez widowni… Zadne.
Widzowie, dzis darmowy wstęp!

4 polubienia

Udział w zawodach kosztuje sporo wysiłku intelektualnego, więc redukując koszty, chętnie pokibicuję, skoro dla widzów zagwarantowany jest wstęp wolny.
:upside_down_face:

2 polubienia

Cwaniaczek…

1 polubienie

Nie, nie, to nie jest tak.
Wprawdzie widzowie mają czasem darmowy wstęp, przyjadą, pokibicują, podjedzą, popiją, potańczą a nawet obkupią się w bezcłowym sklepie i robią również dobrą robotę - zawodnicy potrzebują dopingu. Jednak to zawodnicy są bohaterami!

Chyba wiesz, że w okolicy jest fajna kawiarenka na cześć @ihtiel? Tak jest nazwana. Także ktoś napisał o niej piękny i długi poemat.
@Bingola - to na jego cześć nazwano tutejszy klub żeglarski, także ułożono szantę: “Żeglujże Bingolu, żeglujże”
@collins02 - na jego cześć wzięła sobie nazwę tutejsza grupa rockowa:
The Collinsians. Jest też sklep muzyczny U collinsa czy jakoś tak.
A @ZiraaeL … Ty wiesz, że tutejsze zakłady chcą produkować samoloty i mają mieć nazwę ZiraaeL? W skrócie Zi. Mieli do Ciebie w tej sprawie napisać … Cholera, to miała być tajemnica …
@okonek - na jej cześć nazwano najlepszy hotel w okolicy Pod Okonkiem czy podobnie. Także klub wędkarski ma nazwę okonek
@Gra - jej imieniem jest nazwana szkoła i ktoś ułożył piosenkę! Nawet stała się lokalnym hitem!

Tak więc widzisz, widzowie są ważni, ale to Wy jesteście BOHATERAMI!

4 polubienia

Zaraz widać ze chłop do zdrowia wraca :joy:

3 polubienia

Po lekturze tego tekstu można odnieść wrażenie, że wirus, który nosisz w sobie, jest groźniejszy, niż przypuszczasz :rofl:

3 polubienia

Na lekach jestem, które sam sobie zapodałem … Mogłem, jak widać przesadzić :grin:

3 polubienia

Przy tym hotelu typu spa/resort jest też przystań jachtowa.
A koty dostają szlafroczek i poduszeczkę gratis.

2 polubienia

Dokładnie tak jest. Byłem, moje kocice dostały po szlafroczku.

A by nie było zbyt cicho, reggae, czyli kocia muzyka jak to kiedyś o reggae Maanam śpiewał.

https://youtu.be/YOrgP-uOeOc?feature=shared

1 polubienie

Na razie widziałem i uważam, że potwierdzili obecność: collins02, ZiraaeL i okonek. Gdy będzie zawodników co najmniej 4, otworzymy formalnie zawody, które zaczną się o 21.00

3 polubienia

Jestem :slight_smile:

2 polubienia

Skoro jest Gra-czwarta osoba, to można XXIII ROCK
(Rozgrywki O Czarnego Kota) uważać za otwarte.
Jeśli dojdą pozostali, proszę, by się chociaż odezwali. Z marszu nie powinni odpowiadać, bo to wbrew etyce, ale to przecież wszyscy wiedzą …

2 polubienia

Jeszcze 8 minut, zdążą się zgłosić :slight_smile:

2 polubienia

Jestem, jestem! :slight_smile:

4 polubienia

To o Was klip … :grin:

3 polubienia

No to jak?

2 polubienia

Za minutę zaczynamy, koleżanka stanie i będzie mocna w swoich poczynaniach …

2 polubienia

Minęła 21.00 Minimum 4 tu serducha i zaczynamy …

5 polubień

Nie wiem.
Pogoda taka, ze niech te niże i wichury pójda sobie precz, bo głowę chce urwać.

3 polubienia