Nowy konkurs - zaczynamy rozgrzewkę

No właśnie, dziś bramy otwieramy o 20.00 Wtedy można zacząć dyskutować do upadłego. O 21.00 buziaki zamykamy i otwieramy je tylko na zawody. Myślę, że wszystkim to wejdzie w krew …

1 polubienie

Obyś miał rację. :thinking:

1 polubienie

Aż obejrzałam Wasze gry, (bo w czasie ich trwania nie ma mnie na forum) i w trakcie gry na temacie są tylko gracze i prowadzący, więc jeśli ktoś przeszkadza to tylko Wy sami sobie. To zaznaczcie w regulaminie że za przeszkadzanie zabieracie punkt i będzie wtedy spokój.

Witaj w klubie, tych ktorzy błędów robic nie lubią.
Ale kolego, doskonałość to podobno domena bogów?

1 polubienie

Otwieramy Bramy, do 21.00 mamy czas i robimy zapisy. Gdy będzie co najmniej 4 zawodników, oficjalnie będziemy mogli zacząć.

Dzisiaj 75 rocznica powstania NATO. Nie będzie więc chyba nietaktem zapodanie czegoś z armii. Barry Sadler stał się sławny dzięki temu utworowi. Zginął w nieco tajemniczych okolicznościach podczas strzelaniny na autostradzie.

2 polubienia

Coś co powinien zaśpiewać Frankie Laine.Kiedyś,oczywiście… :innocent:

1 polubienie

image

.obecny.

1 polubienie

Frankie Laine zapodałem o ile pamiętam tydzień temu, chyba widziałeś?

1 polubienie

?
No chyba nie…Zapamietałbym.Chodzi mi o wykonawce znanego z “Do Not Forsake Me, Oh My Darling”

1 polubienie

To zapodam jeszcze raz. To było:

W ogóle ostatnio mnie na westerny wzięło.
Wczoraj obejrzałem Człowiek zwany Koniem.

1 polubienie

Aaaa…Bylem w pracy i tam nie wyświetla mi obrazkow z yt…
To teraz koniecznie"Powrót człowieka zwanego koniem".
Zwróć może uwagę…W roli jedzy plemiennej wystapila tam trudna do poznania,znakomita aktorka hitchcockowska,Judith Anderson…

1 polubienie

Jędza była świetna, przyjrzałem się jej - zęba nie miała… Ale popatrz, nie skojarzyłem z Hitchkockiem! Lubię poczytać o filmie po filmie, a wczoraj zapomniałem!

1 polubienie

W takim razie KONIECZNIE obejrzyj “Rebece”,z Joan Fontaine…J.Anderson może się przyśnić :flushed:

1 polubienie

Dzięki za wskazówkę, obejrzę.

To jeszcze coś tam, bo już za 10 minut … Na razie zameldowali się:
collins02 i ZiraaeL. Kto następny?

To też powtórka

3 polubienia

No przecież jestem już od 10 minut

2 polubienia

Oj tak!
To było kiedyś moje ostateczne przełamanie w stosunku do country…

1 polubienie

Nie mam nic przeciwko country, a jak dobre … W podróż samochodem trudno o lepszą muzę. Przecież nie samym reggae człowiek żyje :grin:
Ostatnio idąc ulicą spotkałem do rozdania płyty cd. Wziąłem oczywiście, w tym było 5 country. Głowy nie urwało, ale za darmo …

1 polubienie

Bingola zameldowany, brawo! Czyli jest już trzech.

2 polubienia

Jestem

Ja stałem sie zagorzałym fanem ale… z daleka od cekinów,białych kapeluszy itp.Raczej daleko wgłąb Ameryki…
Jednocześnie potwierdzam swój udział z domu a to oznacza że nie dam rady ze “z” jak u Zdzicha…

1 polubienie