Nowy konkurs - zaczynamy rozgrzewkę

Za późno zorientowałam się, że nie ma B.
A punkty w zabawie sprawdziłeś? Bo naszukałam się (kilka znalazłam).

1 polubienie

Nie, to na razie nie twórz, ja je sam stworzę po świętach. Chodzi o to, że dla 3 osób to nie ma sensu się gimnastykować. Jak będzie więcej ludzi chciało, zaczniemy maraton.

Lepiej wydzielic juz, zeby bylo widoczne, latwiej chetnych znaleźć

1 polubienie

Dobra, to wydziel. Jak się znajdzie trochę chętnych, to w przyszłym roku pojedziemy. Niech się ludzie nie boją, już ja to ubiorę w ludzką twarz.
Jak nie wyjdzie, to znaczy, że bliższa im d… Maryni, polityka i akordeony … :grin:

1 polubienie

Z tym akordeonem to bym się nie wychylała :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

po czym to widać? Wszystkie literko zrobiłeś duże
Ps już widzę, kolorek zielony

1 polubienie

Chcesz Gra zagrać?

1 polubienie

Jasne :slight_smile:

zawsze 6 liter? Bez nazw własnych? Tylko polskie? Żłótych liter nie widzę, muszę podświetlić, a zielone dla mnie są mało widoczne, ale jak podświetlę to jest OK,

1 polubienie

Mogę dla Ciebie wprowadzić inne kolory. One w ogóle są słabo widoczne, nic nie poradzę. Możesz sama określić jakie kolorki chcesz.
Jeden dla liter, które są, ale nie na swoich miejscach a drugi dla liter, które już są na swoich miejscach.
Możesz wybrać wyraz 5-literowy, jest łatwiej. Wyraz to pospolity, znany rzeczownik w liczbie pojedynczej.

1 polubienie

Specjalnie dla mnie? :slight_smile: Czerwony - złe miejsce, niebieski właściwa litera na właściwym miejscu/ Może być?

1 polubienie

Niebieski jest bardzo kiepski, czerwony, żółty lub zielony. Brązowy też jest kiepski

czerwony: na niewłaściwym miejscu, zielony: na swoim miejscu - będzie dobrze?
5 liter powiadasz? : WALEC

1 polubienie

W A L E C

Czyli wiesz o co chodzi - żółta jest L - występuje w moim wyrazie, ale nie jest na tym samym miejscu. Pozostałych liter nie ma!

to: LOKUM

W A L E C
L O K U M

No już sytuacja się rozjaśnia. Nawet jedna litera jest na swoim miejscu!

 to

MOTYL

2 polubienia

W A L E C
L O K U M
M O T Y L

Brawo Gra! :boom: :tulip: :tulip:

Też widać zagadkowe wyrobienie szarych komórek :grin:

2 polubienia

Dzięki, ustalisz jakieś terminy? Teraz muszę zajrzeć na Szaradę, ale wrócę na 15 minut
Tam o północy wskakują dwie nowe krzyżówki. Liczy się pierwsza dziesiątka osób, kótre rozwiązały. Więc często staram się o tej porze tam być :slight_smile: Mam nadzieję, że mnie rozumiesz. Mąż wie, że o północy ma się do mnie nie odzywać :slight_smile:

1 polubienie

Tak, spokojnie, na razie ćwiczymy, zadajemy pytania. Ze spokojem. Jak będzie więcej ludzi, podam reguły i zabawimy się.

1 polubienie