Nowy konkurs - zaczynamy rozgrzewkę

Trzecie primo to gdy większość 4 nie będzie chciała, to 4 nie bedzie…

1 polubienie

Powinnam była sama się domyślić a nie pytać jak nierozgarnięte dziecko :thinking:

1 polubienie

Pytaj, pytaj, o wszystko pytaj. Czwarte primo:
Na niezapytanie się nie odpowiada, ale na zapytanie jest spora szansa, ze jakąś odpowiedz się dostanie…

1 polubienie

No i to czwarte primo bardzo mi się spodobało. Mądre jest i przemyślane. Należy Ci się puchar!
p5

Oj… Nie w ten obrazek mi się kliknęło tylko w ten obok (też na P). Nie będę już poprawiała a Ty jakoś musisz moją pomyłkę przełknąć. :thinking:

1 polubienie

Z piwa też się cieszę.
Dużo fajnych rzeczy jest na pi, ale pie.dolca wolałbym jednak nie dostać… :grin:

Pigwa w syropie dodana do herbaty jest boska. :wink:

1 polubienie

Wiem wiem, bosek mi o tym tez pisał. Powiedz mu jak go spotkasz, ze mu tą pigwę odkupię… :grin:

1 polubienie

Nie musisz, bo już sobie wyhodował. :grin:

1 polubienie

A to cwaniak. A mi kiedyś mówil, ze on za uprawę pigw brać się nie będzie. Że pigwa sie przymrozków boi…
Pewnie tą oranżerię zbudował co planował. Jakies klepki zbieral, do szklarzy ježdził… No to juz wiem czemu.

1 polubienie

No wiesz… Każdy orze jak może. Bosek też. :wink:

1 polubienie

Nie mam zdania.Oczywiście wystartuje,nawet jak sie ktoś uprze przy 3 literach.
Ale to niemal inna konkurencja.Jakby ktoś czymś rzucił a ty orientuj sie i łap…Na czas niemal…
Nie da sie tak samo biegać na 100m. jak i na 5000 m. :innocent:

3 polubienia

Jestem tego zupełnie świadomy. Po prostu staram się sprostać oczekiwaniom. Ale jak mi napisze kazdy bym za 4 się nie brał, to przeciez na złość robić nie będę. Tu już musicie się wszyscy grający dogadać.

1 polubienie

Mozesz z telefonu zagrac. Jak czas pozwoli. Przynajmniej pokibicowac.

1 polubienie

Aha, się, nie, nic, noc, kot…

1 polubienie

No właśnie.
Nic by się liderowi zabawy nie stało jakby chociaż pokibicował gdy nie może grać. Zarezerwuję mu miejsce w specjalnej lozy z daszkiem… To żeby nie zmókł, gdyby padało.

2 polubienia

A dzis? W koncu dzis jest czy nie bo sie w gąszczu pogubilam. :roll_eyes:

1 polubienie

No przecież nie napisałem że gra jest niemożliwa… :thinking:

2 polubienia

Ja nie napiszę :innocent:

1 polubienie

Dziś nie ma zabawy, gdyż jestem zajęty czyms, co uniemozliwia mi prowadzenie gry. Wczoraj mielismy za to rozgrywki. Czwartkowe z 13.6 tez jak pisałem wypadną, pomyslimy, na kiedy by je można było przełożyć. Jednak nie w tym tygodniu. Moze 18.6?

2 polubienia

Znowu niedziela? Wątpię, czy będę mogła :frowning:
Ale postaram się :slight_smile:

1 polubienie