Nowy konkurs - zaczynamy rozgrzewkę

No niby wiem, ale ludzie się zmieniają. Skąd mam wiedzieć, czy Ty się przez ten tydzień nie zmieniłeś?
:thinking:

2 polubienia

Jeśli sie zmieniłem, to tylko na lepsze. Chodzę na ten kurs, co mi poleciłas:

Jak byc lepszym w tydzień.

Podobno najlepiej mi idzie z całej grupy…

2 polubienia

No - skoro tak, to Ci powiem. Ale to na smartfonie Ci napiszę, bo tutaj, to jeszcze ktoś przeczyta i będę ploty.

…A ilu Was jest w Twojej grupie?

2 polubienia

Niewielu, tylko siedmiu, razem z prowadzącym. Co smieszniejsze, jeden z uczestnikow nazywa sie Lepszy. Tak, ze ten na pewno Lepszy będzie… Właśnie za chwilę mamy kolejne zajęcia… Jeszcze jutro i koniec! Certyfikaty są podobno ładne…

2 polubienia

A zwróciłeś uwagę na wygląd pani Kasi z sekretariatu?
Ostrzegam Cię przed nią, bo to wyposzczona jakaś. Kiedyś się bezczelnie odezwała do mojego męża. Na szczęście stałam obok, więc nie miał wyboru i tylko prychnął pogardliwie, gdy zapytała go czy chce kawę! I przez to nie pozwoliłam mu zapisać się na kurs.

2 polubienia

Dobrze, ze wiem Chciałem do niej ostatnio zagadać, ale nie byłem sam sekretariacie.
To mówisz, ze chciala zapolowqc na Twojego faceta? To Ci heca… :grin:
Jak taka wyposzczona, to są tu tacy, co szukają drugich polówek. Niech się zapisują na ten kurs i grzeją do pani Kasi! :grin:

2 polubienia

A po co im taka? Pazury ma jak stąd do Krakowa, giczoły jak stąd do Paryża… Co ona w domu zrobi z takimi długimi wszystkimi swoimi akcesoriami? I w ogóle nie wygląda jak porządna kobieta. Prawdziwa kobieta powinna mieć trochę ciałka i tu i tam i wtedy jest bardziej kobieca, a nie taki wieszak jak na wybiegu dla modelek. Na co komu taka. Przecież ona na pewno nawet porządnej pomidorowej nie umie ugotować.

3 polubienia

Tak się właśnie zastanawiałem…Wolę jednak te długie wyrazy…

2 polubienia

A zapytam.skromnie - czy moze byc 21.10, a przynajmniej 21, 5? Kazda minuta cenna a tak trudno zdążyć

3 polubienia

Według mnie może być dziś 21.10

Jak ktoś ma coś przeciw niech się tu rozpisze, bysmy wiedzieli czemu nie chce…

2 polubienia

Może być nawet 21.15

3 polubienia

Ok, 21.15 …Przegłosowane!

2 polubienia

@Bingola w Tobie jest moc! Jeden jedyny głos oddany na 21.15 przegłosował wszystko inne!
Spider-Man czy Batman?
:thinking:

3 polubienia

A nie dałoby sie raz przesunąć na 22?
Nie nalegam ale byłoby mi tu łatwiej.

3 polubienia

To zróbmy dziś może o 21.30
Dla mnie to o tyle wazne, bo wstaję o 6.00

4 polubienia

Ok. :innocent:

2 polubienia

BIN-GOLA!!!

2 polubienia

Współczuję tego porannego wstawania. Choć ja ostatnio tez dospac nie mogę, ciagle mi rano za widno i budze się o 4. :joy:
Ale nawyk sjesty ratuje.
To w koncu o ktorej zaczynamy?

1 polubienie

niech będzie 21.30
Ale akurat Polska gra w siatkę z Brazylią. . 1:1 w setach!

2 polubienia

O 21.15 tez grali…