Nowy konkurs - zaczynamy rozgrzewkę

Mecz obejrzyj a nie katujesz się :wink:

1 polubienie

Nie mam na czym obejrzeć… Pociesza mnie jednak to, że nie lecę do Egiptu jak ci naiwni lecący z Warszawy co myślą, że czartery są kiedykolwiek punktualne i zdziwieni, że koczują na lotnisku którąś dobę :expressionless: Znaczy mam lepiej.

1 polubienie

A groziło Ci to?

1 polubienie

Czy wczasy mi takie groziły? Przecież co rok się powtarzają te historie z opóźnieniami czarterów, naprawami samolotów i brakiem personelu, bo im się czas skończył. I to samo na przylocie + braki bagażu.

Zdarza sie Ale pytałem czy chciałaś?
Bo pieprzony Egipt to nie jest obecnie top do wypoczynku.Ale to juz inna historia…

1 polubienie

Dziwne rzeczy się dzieją. Rozumiem, że jesli kilka osób wysyła równocześnie słowo, to liczy się to które dotrze do @benasek jako pierwsze i to otrzymuje serduszko i jest weryfikowane. A jednak pierwszy wpis ze słowem DEFEKT był @Bingola , drugi był @collins02, a trzeci @ihtiel - i tak mam na ekranie teraz, nie w czasie rzeczywistym. Możecie teraz, już po grze zobaczyć jak jest u Was?


Pytam z czystej ciekawości. :slight_smile:

2 polubienia

Nie, nie pragnę Egiptu ani Turcji też nie.

Mam jak Ty. Zaraz godzina duchów…@devil już smacznie pochrapuje sobie. To ja też idę :sleeping: :sleeping_bed: Trochę oddaliliście sny o mordercach, gwałtach i zaburzeniach psychicznych oraz zbrodniach karanych 2latami w zawieszeniu na 5 :confused: :hibiscus:

Tak! I ja też miałem to na ekranie.Z tym że w doopie miałem to bo wcześniej przez ok. 2 miechy,było odwrotnie.

1 polubienie

U mnie obecnie pierwszym jest też Bingola, ale pamiętam, że podczas gry pierwszy odpowiedział collins02. Po prostu pierwszy się ukazał i go zaznaczyłem.

Czemu teraz jest tak, nie wiem.

2 polubienia

To zwidy były, ale nikt chyba nie ma pretensji pewnie, bo sie wyrównało, bo wtedy się wyrównało na tamte jak zrozumiałam?

A bywało dokładnie na odwrót. :thinking:
Chyba juz nie dojdziemy do tego.Zostal miesiąc…

2 polubienia

Nie potrafię tego wytłumaczyć. Jedno jest pewne, takie dziwne rzeczy się tu zdarzały i pewnie jeszcze będą. To forum chyba nie bardzo się na takie rozgrywki nadaje.
Ktoś ma jakieś pomysły?
Pierwszego widziałem collins02, jeśli jednak odpowiedzi były czasowo bardzo blisko siebie, system mógł “zgłupieć”. Jak inaczej sobie to wytłumaczyć?

3 polubienia

To juz chyba pół roku.Więc odwołań można mnożyć.A przecież nie ma sensu.

Jestesmy ofiarami jakiegos systemu.Jakiego?Pojecia nie mam.Ja jestem do tego ostatni.
Ale…
Jeśli widzę że jednego tygodnia@Bingola traci do mnie wręcz wizulanie,ułamek sekundy a system pokazuje inaczej…
Inaczej dzisiaj…
Pokazał sie wynik,zresztą po raz pierwszy u mnie,że @Bingola byl pierwszy.Po czym ze zdumieniem stwierdzam że stawiasz "1"przy mnie…
I już sam nie wiem…Trzeba być drugim żeby być pierwszym? :joy:
Grunt że jedno jest ustalone.Ty decydujesz bo inaczej końca anarchii by nie było.

3 polubienia

Ha, ha, a u mnie bylo na odwrót!

1 polubienie

Mam tak:

Ale wiecie co?
Zaznaczam, że nie znam się absolutnie i tylko kombinuję. Może tu chodzi o odległości (takie normalne w kilometrach) konkursantów od prowadzącego? Albo od aktualnej siły przesyłowej urządzeń, które każdemu z nich to przesyłają.
Też uważam, że najsprawiedliwsze jest to, co benasek u siebie widzi, bo każdy może widzieć inaczej.

2 polubienia

To tylko dowod, że swiatlo w swiatlowodzie nie jest wartością stałą :rofl::rofl::rofl:

3 polubienia

image

:grin:

no to jak wszyscy stwierdzili zgodnie, że defekt to co za problem? :grinning:

2 polubienia

Bingola, też widziałes pierwszego collinsa02?

U mnie było tak:
Po pokolorowaniu liter poprzedniego wyrazu czekałem na kogos, kto poda wyraz nastepny. W tym wypadku byl collins02. To akurat jest proste do zauważenia, bo taki ktos pojawia sie pierwszy pod tymi wyrazami.

Jednak gdzies tam na łączach sieci coś sie moglo chyba zmienic, aczkolwiek jest to dla mnie wręcz mało prawdopodobne. Biore rowniez pod uwage sytuację, że moglem Cię (Bingola) nie zauwazyc, aczkolwiek to równiez wydaje mi się wręcz niemożliwe.

W tej obecnej sytuacji nic juz nie będziemy zmieniali, tym bardziej ze faktycznie u mnie pierwszy pojawil się collins02 (w mojej ocenie). W przyszłości jednak proszę mnie o czyms takim jak najszybciej powiadomić bysmy na bieżąco sprawdzili co i jak. Myslę, ze system mógl Was przestawic po zaktualizowaniu strony, no bo jakie moze być jeszcze wytłumaczenie?

2 polubienia