Nowy konkurs - zaczynamy rozgrzewkę

Kwestia na który wpis byla odpowiedź?
Nie wiem czy dobrze widać, ale tylko ta @collins02 ma odnosnik w prawym
gornym rogu.

1 polubienie

Myślę, że musimy tą stronę lepiej poznać. Będziemy się temu bacznie przyglądać… :grin:
Co nam pozostaje?
Z tego co napisał Bingola, tez widział collinsa pierwszego.
Tak to przynajmniej zrozumiałem.

2 polubienia

Faktyczne. Tylko collins pisał do benaska. Inni pisali do nikogo. Może dlatego collins ukazał się benaskowi pierwszy? :thinking:

4 polubienia

Nie, no własnie u mnie ja też byłem pierwszy. Ale to chyba normalne, że u siebie się widzi własny wpis na początku. Nie wiem. Technika jest nieprzewidywalna.

2 polubienia

To mogłoby być odpowiedzią na nasz problem. Collins02 pisał do mnie więc to może byc przyczyną, że ja najpierw w naszej sytuacji zauważyłem jego jako pierwszego.
Co ciekawe, po części świadom różnych dziwnych sytuacji na tej stronie piszę najwazniejsze informacje zawsze do ogółu a nie do kogoś wybranego… Chociaż chyba raz zdarzyło mi sie tez kogos wybrać.
Czyli najprawdopodobniej czegoś się znów nauczyliśmy.
Piszmy odpowiedzi na ogóle do wszystkich.

4 polubienia

Z tego wynika, że komputery są mądre, bo na początku pokazują wiadomości dedykowane.

3 polubienia

No tak, jednak stwarza to pewien problem do rozwiązania. Ludzie na poszczególnych komputerach mają inny obraz gry a i ten jak widać najprawdopodobniej moze jeszcze ulec zmianie, tak jak to się stało u mnie. Na razie taka sytuacja miała miejsce pierwszy raz. Zobaczymy, czy się powtórzy.
Póki co gra toczy się dalej.

3 polubienia

Należałoby jeszcze podziękować Grze za czujność i zwrócenie uwagi.

Gra grą a czujnym trzeba być.

4 polubienia

Poruszalam ten problem w formie zapytania- czy odpowiadac po koli (fukncja odpowiedz) czy do kogoś…ale nie otrzymalam odpowiedzi.

1 polubienie

Proponowałbym odpowiadać do wszystkich.

1 polubienie

Czyli tak jak tej pory z klawisza odpowiedź.

Czesto tak mam ze mam wpisana odpowiedz i czekam tylko na twoj wpis (,jaki by nie był) z palcem na enter…

2 polubienia

Tak. Nie wysyłamy do mnie a do ogółu czyli odpowiadamy na pytanie główne.
Jak widać to może mieć znaczenie.

1 polubienie

Widziałabym pewne rozwiązanie, ale to znacznie spowolniłoby grę, więc nie ma o czym mówić/pisać.
Może w czwartek dam radę ruszać myszkę prawą ręką, to wrócę do gry :wink:

2 polubienia

Cała grę czyli chyba pół roku,wysyłałem do Ciebie bo na samym początku zabrano mi punkt na “wniosek” bo rzekomo nie byłem w odpowiedniej kolejce…Nie chciałbym by sie to powtórzyło

2 polubienia

Najlepiej byloby odpowiadac na wpis, gdzie @benasek przypomina ilosc liter i pada sformułowanie - mozna podawac słowo. Wtedy wszystkie pytania będa bezposrednio do prowadzacego.
Ja to się jeszcze zastanawiam czy na kolejnosc w jakims stopniu nie wplywa system operacyjny terminala?

2 polubienia

Zgadza się, tylko pewnie wczoraj musieliście wyjątkowo dokladnie w tym samym momencie wysłac wiadomosci i system zaczął wariowac a ja tylko szukam przyczyny takiego stanu rzeczy jaki potem zaistniał…
Tyle samo w tej kwestii wiem co i Ty… :grin:

2 polubienia

Zabawa powoli się kończy.
Pozostańmy przy tym że Twoj zapis decyduje bo licho wie co jeszcze wyskoczy…

4 polubienia

A no własnie… Juz kiedys caly zapis gry szlag trafił, pamiętasz?
No to było kuriozum…
Trochę tych przygód już było.
Aż się tego czwartku boję :grin:

1 polubienie

I to jest dopiero kuriozum :rofl:

1 polubienie

Zapis się odzyskało.
Ale tutaj to jest więcej przyczyn -
czasem następuje nałożenie się kilku.
Bo gramy z roznych krajów, używamy rozmaitych systemów, wifi tez ma różną przepustowość, a AI jeszcze taka inteligentna to nie jest…:wink:

1 polubienie