Nowy konkurs - zaczynamy rozgrzewkę

Ciekaw jestem, czy po tych wszystkich przebojach, jakie tu juz mielismy byliby jeszcze chetni na kolejny sezon rozgrywek…
Początek pózna jesien 2024.

2 polubienia

A dlaczego nie? Z tym, ze dla mnie ostatnio planowanie czegos na dwa dni do przodu jest juz skomplikowane…
A na błędach czlowiek się ponoć uczy?

2 polubienia

Tylko juz pewnie nie bedzie to ROCK
bo gra byłaby o Żuka…

Nawet już sfotografowałem pewnego żuczego jegomościa który za darmo, bez jakichkolwiek opłat wskoczy na okładkę Złotego Żuka Edgara Allana Poego.
Czytałem to tak dawno, ze juz nie pamietam o czym to. Za to Czarnego Kota przewertowałem chyba z 50 razy… :grin:

1 polubienie

ze mna nie pogadasz, bo Poe to mi sie przypomnial, ze istnieje, niedawno, przy okazji jakiegos filmu poświęconego powstawania ruchu kulturalnego zwanego dzis “gotyk”, nieco różniącego sie od założeń.
czytałam ze ćwierć wieku temu? Jak nie dawniej…

1 polubienie

Właśnie ostatnio coraz częściej się zastanawiam, co teraz wymyślisz :smile:
Cokolwiek to będzie,oby nie zależało zanadto od sprzętu… :thinking:
Aaa…I kiedy się zacznie! :person_fencing:

2 polubienia

Na razie to sam pojęcia nie mam. To znaczy mam pomysły na różne słowne zabawy, ale nie takiego rozmiaru co obecna…
Pożyjemy, zobaczymy. W tą gramy do końca lipca i na podium jeszcze moze być kazdy…

1 polubienie

A tak w ogóle, to dziś jest Międzynarodowy Dzień UFO. To tak na wszelki wypadek, gdyby ktoś nie wiedział.

Tylko nie pytajcie mnie, co ma UFO wspólnego z naszymi grami, pewnie coś ma … :alien:

3 polubienia

Wiem, co ma wspólnego. Franek też wie. Ale to tajemnica.

psst-3838360_640a

2 polubienia

Oj ten Franek … Widziałem Was ostatnio … Facet chodzi ostatnio taki odmieniony, jakby kumulację wygrał. Nic więcej nie napiszę. Coś Ty z nim zrobiła?! :grin:
UFO kiedyś widział, pewnie już go za jęzor pociągnęłaś w tym temacie.

2 polubienia

Nie ciągnęłam go za jęzor. Sam mi powiedział, bo mnie lubi :grin:

2 polubienia

Lubi? On Cię ubóstwia!
A opowiadał Ci, jak wtedy wracał na skróty kiedyś polną drogą i gdzieś mu 2 godziny z życiorysu zniknęły? Po tygodniu na skórze miał ten dziwny znak … Pewnie Ci opowiadał więcej niż mi. On Ci wszystko wygęga, fakt trochę bajarz z niego, ale nie sądzę, by kłamał.

2 polubienia

Ciiii… Bo jeszcze wygadasz wszystko w eter… To przecież tajemnica.
W każdym razie UFO to UFO, a Międzynarodowy Dzień to Międzynarodowy Dzień! :upside_down_face:

2 polubienia

Czy łóżka macie ustawione zgodnie z zasadami feng szuji?

2 polubienia

Nie wiem, bo nie wiem, gdzie i jakie strony świata mam w domu.
:thinking:

1 polubienie

Nie zajmowałem się tym, ale nie twierdzę, że to nie ma sensu.
Po prostu tak ustawiłem wyrka, jak pasowało.

3 polubienia

To myślicie, że mi się nie przyda, wiedza, gdzie mma północ? :thinking:

2 polubienia

Akurat czasem takie rzeczy warto wiedzieć, szczególnie, gdy sobie idziesz kilkanaście km w terenie.

1 polubienie

Kierunki świata się przydają. Kiedyś umówiłem się z koleżanką @Aszką na rogu Świętokrzyskiej i Marszałkowskiej. Ona sie mnie pyta - a na którym rogu? – i słusznie bo to przecież duże skrzyżowanie. Mówię jej zatem, że na północno-wschodnim. Jednoznaczne prawda? Żebyście słyszeli ten jęk zdziwienia! :slight_smile: :slight_smile:

3 polubienia

Mógłbyś się zainteresować, co z nią, brakuje jej tutaj …

1 polubienie

Myśłisz że nie próbowałem? nawet byłem pod jej domem i usiłowałem sie włąmać domofonem do poszczególnych mieszkań a nie było ich wiele.

2 polubienia