Nowy konkurs - zaczynamy rozgrzewkę

Zrozumiałem, że o 21.00 zaczynamy, nie widziałem sprzeciwów …
U Ciebie to 20.00 powinna chyba być, dobrze myślę?

3 polubienia

Tak.Czyli za 3 kwadranse.
Co dzisiaj wypada?

1 polubienie

Dzisiaj nie będzie 5. Myślę, że jakoś to przeżyjemy :grin:

1 polubienie

Teoretycznie,to dla mnie dobra wiadomość :wink:

1 polubienie

A ja już myślami jestem na Black Uhuru, wczoraj bilety “przyszły” …

1 polubienie

Mam taki pomysł racjonalizatorski dla Benaska. Jak wpłynie równocześnie (w krótkim czasie) kilka prawidłowych odpowiedzi, to zanim wyznaczysz zwycięzce spróbuj odświeżyć ekran i sprawdzić czy kolejność jest taka sama?

1 polubienie

Wtedy będzie miał do dyspozycji 2 rezultaty.Bo niby który ma być ważniejszy i dlaczego?

Tak, już sam do tego po tym ostatnim incydencie doszedłem, ale nie chciałem nic gęgać.
Widać myślimy podobnie. :+1:

Nie będzie dwóch rezultatów, po prostu po odświeżeniu strony powinien ukazać się właściwy wynik. Tak przynajmniej ten problem rozumiem.

NO właśnie. Po odświeżeniu system powinien pokazać który post dotarł jako pierwszy do serwera Pytamy a nie do Benaska, czy każdego z nas.

1 polubienie

Nie znam się na tym i nie wiem dlaczego, aby mieć pewność,trzeba odświeżać…Pokazuje z dokładnością do setnej sekundy?

1 polubienie

Jak po odświeżeniu sie nic nie zmieni to ok, a jeśli jednak będize inna kolejność, to moim zdaniem Benasek owinien to wziąć pod uwagę.

PO odświeżeniu strony system pokaże taką sytuację, jaką będzie mieć każdy z nas (również po ewentualnym, powtarzam po ewentualnym odświeżeniu strony).
Wcześniej, jak nas już życie i obserwacje nauczyły, obrazy mogą być różne.

A co,jesli nie?Ja nie neguje ale doprawdy nie wiem,skad macie te pewność.I skąd pewność ze rezultat odświeżony jest więcej wart…
Lub odwrotnie…Dlaczego bez odświeżenia miałby być obraz fałszywy?

Nie mówię już o tym ze to jakby podważało dotychczasowe wyniki.Lub mogło podważyć :thinking:

No bo ostatnio tak się właśnie stało, ja miałem inny obraz i pozostali gracze mieli inne. Stąd wiemy. Ja pamiętam to dokładnie, pierwszy byłeś u mnie Ty, ale u innych Bingola. Dopiero gdy stronę odświeżyłem, pozycje się zmieniły, ale tego już od razu nie zauważyłem i “polecialem” dalej. Gdy Gra napisała o tym, sprawdziłem i faktycznie, pozycja zmieniona.

No,jesli o to chodzi to niemal zawsze tak było.Od samego początku.Jestem PEWIEN 4 sytuacji gdy na moim ekranie, bylem pierwszy.Wiecej nie pamietam ale jestem podobnie pewien ze przynajmniej po razie, to samo dotyczyło dziewczyn.

1 polubienie

A może wrócić do tego co kiedyś proponowaliśmy, żeby wszystkim,. którzy w ciągu powiedzmy 5 sekund nadeślą prawidłowe odpowiedzi dawać po 1 punkcie? No bo oni wiedzieli, nie zdążyliby napisac patrząc na inne posty

Dlatego teraz będzie trzeba się temu wnikliwiej przyjrzeć przy bliskich sobie odpowiedziach. To tylko po to, by nikt nie poczuł się poszkodowany.
Ale to tylko jeszcze 8 spotkań, więc damy radę.

1 polubienie

A jestes w stanie określić ze to było 5 sekund a nie 6?

1 polubienie