Nowy konkurs - zaczynamy rozgrzewkę

W przybliżeniu

Otóz to.
Trzeba by mierzyć czas jak sprinterom na 100m. aby być pewnym.I to bynajmniej nie ręcznym stoperem :innocent:

Nie da się ze starszymi.
A dokladnosc pokazuje do minuty.

Myślę, że tak się może zdarzyć wyjątkowo, gdy gracze wstrzelą się swoimi odpowiedziami czasowo bardzo blisko, gdzie różnica w czasie to dziesiąte lub setne części sekundy. Myślę, że nie będzie to często. Oby tak faktycznie było.

2 polubienia

Często tak jest, bo gdy brakuje np dwóch liter i nie ma zbyt wielu możliwości to wszyscy i tak już wiedzą i czekają z palcem na myszce :slight_smile:

2 polubienia

Tak było bardzo często.Trzy osoby wiedza co to za słowo ale czekają aż odpowiesz na ostatnie, podane słowo.
Kiedy Twoja odpowiedz się pojawia,decyduja owe ułamki sekund.Srednio,w co drugiej grze bywało tak choćby raz…

2 polubienia

Zróbcie jak uważacie.
Dla mnie i tak,najwazniejsza rzeczą jest nie pieprzyć i nie dowcipkować w trakcie gry, bez WAZNEGO powodu, jak np. błąd w kolorach.

3 polubienia

Tak, to prawda. Nie rozpraszać!

2 polubienia

Zauważenie błędu to akurat dobra rzecz. Ostatnio sam zauważyłem i można było bezboleśnie wszystko poprawić. Generalnie to jeśli ludzie są pozytywni, da się wszystko załatwić i bawimy się dalej …

2 polubienia

Dobra, jestem.
Mogę minutę później sie odmeldowac?

2 polubienia

Już jesteś zameldowana. O 21.00 możemy zaczynać?

3 polubienia

Minęła 21.00 Jest 3 graczy. Proszę 3 serca i zaczynamy 1 rundę.

4 polubienia

1 runda, wyraz 6 liter, każdy 4 szanse. START!

to zgrzyt

2 polubienia

Z G R Z Y T - collins02 *

Można podawać kolejny wyraz

Zaproponuję: STOJAK

1 polubienie

Z G R Z Y T - collins02 *
S T O J A K - Bingola *

Można podawać kolejny wyraz

No to może: BOLEŚĆ

2 polubienia

Z G R Z Y T - collins02 *
S T O J A K - Bingola *
B O L E Ś Ć - Bingola **

Można podawać kolejny wyraz

to balast

1 polubienie