Nowy konkurs - zaczynamy rozgrzewkę

Chciałem sobie te 4 punkty zabrać, by je potem odsprzedać :stuck_out_tongue:

Dziękuję za uwagę, oczywiście masz rację! :grin:

2 polubienia

Dzięki, idę dokończyć album na 70-tkę sąsiada :slight_smile: No i oczywiście gratuluję @Bingoli

3 polubienia

Wszelkie znaki na niebie wskazują, że jeden z Czarnych Kotów do niego się przybłąka.
Jednak jak chyba wszyscy wiedzą, jest jeszcze drugi Czarny Kot!

5 polubień

Dziękuję! :slight_smile:

3 polubienia

Podejrzane to jest, że ten @bingola ma takie dobre odpowiedzi. Wietrzę spisek.

1 polubienie

trzeźwość. No właśnie. Już wiadomo o co tu chodzi Dobrze, że @devil się obija i nie bierze udziału.

2 polubienia

Ja dziś byłem trzeźwy. Ostatnio piłem Demianovkę i też wygrałem…

1 polubienie

Mityng AA po przykrywką. Ale @bingola się wygadał, na co go @benasek napuścił.

2 polubienia

Nunu, można sobie śmieszkować, ale to w miejscowości, gdzie rozgrywają się rundy na cześć Bingoli nazwano tutejszy klub żeglarski, także ułożono szantę: “Żeglujże Bingolu, żeglujże”…
Nie każdy może się czymś takim pochwalić.

4 polubienia

Wiedzą, wiedzą, i już zazdroszczą wygranym :slight_smile:

4 polubienia

W przyszłym tygodniu czekają nas jeszcze emocje związane z drugim kotem…
Oczywiscie dla chętnych. Tu będzie mial kazdy szanse, o ile oczywiscie przystąpi do tej specyficznej gry - loterii

3 polubienia

W przyszłym tygodniu prawdopodobnie będę, teraz z czwartek, jak pisałam, raczej nie.

2 polubienia

O drugiego kota będzie spokojna rozgrywka i tydzień czasu na to powinno wystarczyć Kazdy, kto będzie chciał, zdąży.

1 polubienie

Czyli drugi kot za drugie miejsce?

Nie nie.
Uwazam, ze kazdy, który grał powinien mieć szansę wygrać drugiego kota.
Jednak ten, kto zdobył więcęj punktów będzie mieć nieco łatwiej. Nieco pomyslenia też się przyda.

Starałem się wymyslic najdoskonalszy sposób by to rozegrać. Jesli jednak ktos ma inny, lepszy pomysł, mile jest słyszany i widziany.
Moǰ sposób nadal dopinguje graczy z nizszych pozycji. Gdyby drugi kot był za drugie miejsce, to by przeciez mniej dopingował.

2 polubienia

No dobra, ale co @Bingola jakby co z dwoma kotami zrobi? Zeby to choć parka była to hodowlę mógłby założyć? I po jakimś czasie wszyscy byliby zakoceni według chęci i potrzeb :wink:

3 polubienia

Czyli ostatnia rozgrywka bedzie w poniedzialek za tydzien tj chyba 29.07. Czy juz nie?

2 polubienia

Bingola w drugiej rozgrywce nie gra. On już kota zdobył. Druga część gry będzie tylko dla chętnych, no bo przecież może ktoś nie chcieć kota.
Ci co chcą wysyłają po kilka liczb. Ten co zdobył więcej punktów, ten będzie mógł podać więcej tych liczb a ten co zdążył nazbierać mniej, to oczywiście poda mniej.
Liczba musi być całkowita większa od 1. Ten z graczy który poda najmniejszą liczbę jaka się u nikogo nie powtórzy, zgarnia drugiego kota. Liczą się pełne dziesiątki punktów. Za każdą 10 będzie można podać jedną liczbę.
Proste jak budowa cepa
Szczegóły już niedługo.
Podoba się czy nie?

2 polubienia

Tak, ostatnią LV ROCK przewiduję w poniedziałek 29.7.2024 o godz. 21.15

2 polubienia