Nowy konkurs - zaczynamy rozgrzewkę

Dzisiejszy podział punktów:

Bingola 2p
ZiraaeL 1p
collins02 1p

Dziękuję wszystkim za miły wieczór, również kibicom, zwycięzcom gratuluję. To także przedostatnie spotkanie ROCK.

Za chwilę aktualny ranking

1 polubienie

Coś w tym stylu bo ledwie przyłożyłem palec do klawisza…

1 polubienie

Ranking LIV ROCK z dn. 25.07.2024:

  1. Bingola 66p
  2. ihtiel 39p
  3. collins02 32p
  4. okonek 26p
  5. Gra 22p
  6. ZiraaeL 11p

Ostatnie, LV ROCK przewiduję w poniedziałek 29.07.2024 o godz 21.15

Wtedy też oficjalnie udekorujemy zwycięzców medalami, pucharami a za pierwsze miejsce dodatkowo powinien pojawić się Czarny Kot.

W poniedziałek też zapodam szczegóły co do “walki” o drugiego Czarnego Kota, aczkolwiek jak ktoś ma jakieś pytania, może już wcześniej pytać.

Ważne, jak pisałem wcześniej będą pełne dziesiątki punktów, to dla tych którzy będą mieli ochotę przystąpić do tego szczególnego losowania. Za każde 10 punktów przysługuje 1 szansa. Właściwie, to nie wiem, jak to nazwać, nigdy czegoś takiego nie organizowałem.
Za samo pojawienie się w rankingu przysługuje również 1 szansa. Tak więc tych szans każdy sobie nazbierał tyle, na ile zasłużył.

Oczywiście to już tylko dla chętnych, bo przecież ktoś może nie chcieć kota …
Zostanie to zrozumiane. :grin:

3 polubienia

Na razie nic nie rozumiem ale jestem tak pierońsko zmeczony że pytać będę jutro i to raczej wieczorem…
Na razie cieszę się z mojego brązowego medalu którego nikt mi już nie zabierze :smile:

1 polubienie

To co ja teraz w poniedziałkowe i czwartkowe wieczory będę robiła, jak już konkurs się skończy?
:thinking:

2 polubienia

To on nie będzie trwał wiecznie? :frowning: :thinking:

1 polubienie

No nie…
Zaraz go kończą.
:frowning_face:

1 polubienie

Mam 32 punkty czyli 3 szanse ,plus 1 za pojawienie się w rankingu.Czyli 4.
I to sa szanse na co?

1 polubienie

Co będziesz robić? Oglądać tikitaka i aferę z brakiem stanika w fabryce albo epopeję o panu, który buduje zamki na piasku i lecą na niego laski :kissing_heart: :european_castle:

1 polubienie

Będziesz decupażowała :slight_smile: A może zainteresujesz się scrapboookingiem?

2 polubienia

I tak to robię. Nawet na forum piszę wtedy, gdy czekam, aż mi to wyschnie :grin:

1 polubienie

Można też robić przetwory, ale trudno wcelować w te 2 dni w tygodniu. Szalik na drutach albo szal ażurowy na szydełku…to się nawet zejdzie, jak nitka będzie cienka…

1 polubienie

Jest tyle ciekawszych zajęć… Wrogowi nawet nie życz takich rzeczy a tym bardziej koleżance :slight_smile:

3 polubienia

Masz 4 szanse, więc będziesz mógł podać 4 jakieś liczby. Również inni będą mogli ich podać tyle, ile wypracowali sobie tych szans. Ten kto poda najmniejszą, ale taką która się nie powtórzy z innymi będzie mógl przygarnąc drugiego Czarnego Kota…

No to chyba wszyscy będą musieli robić to w tej samej chwili bo inaczej…Byłoby chyba logiczne że każdy napisze “1”
Wyglada więc na to ze wygra ten kto najszybciej napisze “1” :innocent: Bo jak ktoś napisze “1” później,chocby o sekundę,to mu odrzucisz bo się powtarza…

2 polubienia

Nieee… Bo te liczby to nie na forum, tylko na priwa chyba.

2 polubienia

Liczby wysyłasz do mnie a ja trzymam gębę na kłódkę… Trzeba przy tym nieco pomyslec jakie wybrać. Mozna dac 1, ale pewnie kazdy ją da, to może 2? Ale i 2 pewnie kazdy da etc…

Nigdy w to nie gralem, więc zobaczymy co z tego wyjdzie i gdzie kot polezie…

Szczegóły podam w poniedzialek po udekorowaniu zwyciezców na podium… :grin:

Są tu elementy losowania, ale również i strategii jak widać.

2 polubienia

Tylko spory ryzykant napisze “1”, bo zdaje sobie sprawę, że jeśli ktokolwiek wpadnie na ten sam pomysł, to jego jedynka przepada.

To nie tek. Sam @benasek odrzuci powtarzające się liczby. To ma być liczba najmniejsza, ale taka, której nikt inny nie poda (ani wcześniej, ani póxniej)

2 polubienia

A dlaczego"jego" jedynka przepada a nie kogoś innego?

1 polubienie

Jesli jedynkę napisze więcej niż jeden gracz, to ona przepada - u wszystkich. Będzie się liczyć taka liczba, którą poda tylko jeden gracz. Jeśli liczbę 2 poda np trzech graczy tez ona odpadnie. Potem zobaczymy, ile było czwórek, jedna czy więcej? Jak więcej niz jedna, tez odpadnie. Wygra ta liczba (najmniejsza, ale większa niż 0), która zostanie wytypowana jako jedna. Ten, kto ją poda, wygrywa. No i teraz ten, który nazbieral więcej punktów bedzie mógl tych liczb podac więcej.

1 polubienie