Nowy konkurs - zaczynamy rozgrzewkę

Teraz jaśniej :wink:

2 polubienia

Wbrew pozorom, trzeba i tu nieco pomysleć. Teraz przypominam sobie, ze chyba na starym Pytamy zrobiłem coś podobnego, ale wtedy nie kazdy zrozumiał o co w tej grze chodzi i ktoś podał zupelnie bez sensu liczbe o ile pamiętam 99. Graczy nie było wielu, chyba czterech i kazdy mógl dac tylko jedną. Dając 99 udowodnił, ze albo nie myslal albo źle zrozumiał reguły… Jest tu równiez ważny element szczęścia.

2 polubienia

Bedziemy te liczby podawać jednego dnia o tym samym czasie? I na priva do Ciebie,tak?

2 polubienia

Nie “jego jedynka”, tylko wszystkie jedynki, bo znalazł się ktoś, kto podał taką samą liczbę.

2 polubienia

Tak, zaczniemy od jutra. Wtorek i środa do północy bedzie czasem na podawanie tych liczb. Gdzie kto bedzie chciał, tam napisze. Na priwa lub jak ktos nie ma zaufania do instytucji Pytamy, moze podac na WhatsApa.
W czwartek 1 sierpnia o 21.00 podam wyniki, czyli komu się udalo podac tą najmniejszą, niewymienioną przez nikogo liczbę.
By reguły byly jasne, podam do ogolnej wiadomosci, jakie zostaly te liczby wymienione przez poszczególnych graczy.

3 polubienia

A dziś 21.15 ostatni etap. Jak to mówią kolarze – etap przyjaźni :slight_smile:

2 polubienia

Co wiedział to powiedział…:stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 polubienie

A o 21.41 ma gonić przez niebo pociąg starlinków, czyli sondy blisko siebie…
Wczoraj tez tak miało być, ale nic nie widziałem.

Nie wiem czy z Łodzi będzie coś widac, bo pochmurno.

1 polubienie

Kolezanka wyjdzie z tej łodzi na brzeg, to może się uda :grin:

Uda się jak odzyskam dostep do morza. Czyli diabli wiedzą kiedy przy tej całej zabałaganionej biurokracji.

1 polubienie

Rozpisz to jakoś,podaj by nie było wątpliwości co i jak…
2 doby na podanie 4 liczb?
Już znowu nie rozumiem…Myślałem że to będzi max.10 minut :thinking:

1 polubienie

Przecież tu szybkość nie ma znaczenia. Każdy podaje na spokojnie swoje liczby i potem czeka na werdykt Benaska. Przynajmniej jeden czynnik (szybkość) jest wyeliminowany.

4 polubienia

A gdzie tu mamy się spieszyć? Poza tym nie chcę, by ktoś powiedział, ze nie zdążyl przeczytac albo nie miał czasu. Myslę, ze juz sobie kazdy odpowiednie liczby wybrał i mam nadzieję, ze to dokladnie przemyślał…W razie jakichkolwiek wątpliwosci proszę pytac. Zreszta i tak to jeszcze raz dzis wytlumaczę wieczorem.

1 polubienie

Ok. ale dumać dniami nad 4 liczbami???Po co i dlaczego?
Nie ważne…Let it be.

Nie trzeba tyle dumac, od dzisiaj po rozdaniu pucharów :trophy::trophy::trophy: mozesz już liczby podawać. Ty wywalczyłes jak wiadomo możliwośc podania 4 liczb. Zastanów się dobrze…

2 polubienia

Dobrze ze zapewniłem sobie brązowy medal bo są czarne chmury nad dzisiejszym udziałem…Mam tu jakiś zlot,pietro niżej i to może potrwać…

Z ostatniej chwili :wink:
Mój udzial niezagrożony :innocent:

3 polubienia

O ktorej dzis zaczynamy?

3 polubienia

21.15.Patrz wyżej…

3 polubienia

ja już czekam…po długiej przerwie…z utęsknieniem…

2 polubienia