Nowy konkurs - zaczynamy rozgrzewkę

Myślę, że albo zapomniał, że dzisiaj wyniki, albo śpi, bo on przecież też ma rytm życia zwichrowany przez pracę o różnych porach.

2 polubienia

Obraził sie, ze nikt nie byl zainteresowany jego pytaniem pewnie.
A mi dzis nie po drodze rozpatrywac uroki starych filmów.

2 polubienia

Nie zauważyłam, ale ja dzisiaj byłam na forum tylko tak z doskoku i bardzo niewiele.

2 polubienia

@collins02 - gratuluję :slight_smile:

5 polubień

Ta Żanna Collinsa miała nieszczęśliwą miłość przez 30lat z takim, co sie nie chciał ożenić w przedtem z innym zazdrosnym.

1 polubienie

Ha,ha,ha…Jam nie chwaląc się to uczynil,przez swoje fortele :joy:
Stary Onufry tak jakoś gadał…
Nie powiem,odpowiednia to osłoda po tym arcy gorzkim dniu :beers:

3 polubienia

Nie bzdurz choć raz,ok?
Dzisiaj katastrofa na igrzyskach miała miejsce i niestety,tylko to sie liczyło.Tzn. wczoraj

1 polubienie

Wróciłem z pubu po koszu 3x3
I,…przysnąłem,co jest naturalną koleją rzeczy.
Mecz Igi mnie wczoraj przygnębił…
Smutne te igrzyska.Pokazują miejsce Polski w świecie…

1 polubienie

Jak rysował Mleczko,świat zwyciezców jest fascynujący,Heleno :joy: :joy: :joy:
A mówią,kot czarny,los marny :star_struck:

1 polubienie

I obudz sie człowieku w środku nocy…Przez chwilę myślałem że mam urodziny :joy:
Ok.
Dziekuję. :wink:

3 polubienia

Tak byłoby w normalnym w miarę"trybie"
Teraz jednak igrzyska rządzą…Muszę być gotowy na 9 rano i …nie wiem jak to zrobić bo teraz nie zasnę…
A jutro do pracy i wszystko sie znowu wywróci do góry nogami…

3 polubienia

Zyję w podobnym trybie. Praca, rodzina, dom i jeszcze koty… Ale przynajmniej nie ma czasu na nude ani marudzenie, ze sie nic nie dzieje.
Z wysyłka zarowno dla Bingoli jak i Tobie prosze nieco poczekac, zrobie to jak będe w Polsce. To troche potrwa, ale koty dotrą… Przynajmniej mi to obiecały.
Gdy juz bedzie po wszystkim, zaczniemy się przygotowywac do Złotego Żuka. Żuki tez bedą dwa, no chyba, ze uczestnikow bedzie więcej, wtedy i żuki sie zapewne rozmnożą…

2 polubienia

Wiem, ze byłeś nieco sceptycznie nastawiony do tego specyficznego losowania - nielosowania. Jednak ja nadal uważam, ze rozsądniejszego rozwiazania dylematu, jak sprawiedliwie obdarzyc kogos drugim kotem nie znalazlem. Moze takowe istnieje, chetnie bym je poznał.
Takze ja na tym skorzystalem.
Czarnego Kota przeczytalem okolo 40 razy! :grin:

2 polubienia

Gra wstępna złotych Żuków na krótko przed aktem reprodukcji.
Sam akt poddany został cenzurze.

3 polubienia

Z lupą czytałeś czy tak normalnie?

1 polubienie

Normalnie, przy skladaniu i odpowiednim rozmieszczaniu tekstu… Chyba juz moglbym do jakiegos konkursu w tej mierze stawać… :grin:

1 polubienie

Nawet kolory pasują… :grin:

Ojjj… Wiem aż za dobrze jak trudne to jest nawet ze złożeniem cieniutkiej, kilkustronicowej broszurki normalnej wielkości (robiłam to). Nawet przy czymś, co ma 14 stron da się spokojnie ułożenie i numerację pomylić. I to bardzo.
:grin:

1 polubienie

Tym sposobem zakończyliśmy kolejny konkurs zwany ROCK.
Dziękuje wszystkim jeszcze raz za uczestnictwo oraz koleżance @ihtiel za bardzo miłe podsumowanie zabawy w kuluarach.
Nie wyłączajcie swoich szarych komórek, bo jak pisałem, niedługo nowe zmagania…

3 polubienia

:kissing_heart::kissing_heart:mozesz cytowac, sliw swoich sie nie wstydze. I powtorze

Diamentowy puchar dla organizatora konkursu się nalezy!

5 polubień