Nowy konkurs - zaczynamy rozgrzewkę

Ty decydujesz! Komu pasuje, ten będzie :slight_smile:

2 polubienia

czyli co? jest szansa ze wejdzie jeden wyraz? Na początku tak wszedł, a potem inny juz nie… nawet dopisanie nic nie dało, tylko przeładowanie trony i pisanie “wyraz … cos tam”

3 polubienia

Jest tu, jak widać kilka “knyfów” do przerobienia, wszystko przed nami.

3 polubienia

Oczwiscie, że może. A jak mnie nie bedzie, macie szanse :stuck_out_tongue_closed_eyes:

3 polubienia

Juz ustawiam alarm.

2 polubienia

Następne rozgrywki w czwartek 15.02.2024 o godz. 21.00

Czujących się na siłach zapraszam, a pozostałych proszę o mocny doping zawodnikom …

5 polubień

.sorry.

2 polubienia

Daj spokój Gra, to przecież żadne różnice, poziom jest wyrównany. Ktoś zaczyna ranking, musi ktoś zamykać, nie da się inaczej. 1-2 gry i jesteś na wierzchu …

1 polubienie

Gratuluję @ihtiel dwóch celnych strzałów!
Niestety, nie mogłem dołączyć, bo miałem zamieszanie w domu (woda zalała mieszkanie, ulatniał się gaz, wyleciało okno, zatrzasnąłem się w łazience, było trzęsienie ziemi)*
Ale we czwartek możecie się mnie spodziewać. :slight_smile:


*niepotrzebne skreślić

3 polubienia

Przyznam, były znów wczoraj emocje, byly… Juz czekam na czwartek…

Najwazniejsze, że zyjesz :grin:

1 polubienie

Mam pytanie do szanownych uczestników.
Co mam zrobić, gdy ktoś odgadnie właściwy wyraz za drugim razem?

O pierwszy raz nie pytam, bo takiej możliwosci nie przewiduję. Po prostu takiej możliwosci nie będzie. Chyba nie muszę pisac czemu. :shushing_face:

2 polubienia

Jest i możliwość za pierwszym razem. Jeśli jest czterech graczy i trzech wpisało swoje wyrazy, to czwarty ma już szansę.
Co zrobić? Nie gram, więc nie mogę się wypowiedzieć, ale uważam, że nic nie zrobić, bo to oznacza , że wyraz był łatwiejszy do odgadnięcia i nie przewidywałabym żadnych dodatkowych punktów. Zdobyty punkt jest według mnie wystarczającą nagrodą.
Bardzo się cieszę, że nie gram, bo gdybym znała już wyraz, a ktoś wpisałby go przede mną - odgryzłabym sobie palce ze złości za karę, że tak wolno pisały. Taka gra nie jest grą na moje nerwy. Często Wam kibicuję, ale nie dopinguję, bo dopingując jedną osobę krzywdziłabym resztę. Tak nie można.

3 polubienia

Ale ja pytam o sytuację za pierwszym czy drugim razem w ogóle,
nie za pierwszym razem danego uczestnika.

Czy nie będzie to dziwna sytuacja jesli na przyklad pierwsza w ogole podasz wyraz BARYTON
a benasek sedzia kalosz zaraz napisze:
:
Brawo joko!, BARYTON to wlasciwy wyraz Za chwile 2 runda…

Nie wiem, czy zostalem dobrze zrozumiany, taka sytuacja to rzadkość, ale może przecież zaistnieć. Za trzecim razem juz sie pojawila, ale mozna juz zaakceptowac, ale za drugim?

2 polubienia

Za drugim? Gdy są już 4 wyrazy podane? Za pierwszym, to rozumiem, ale potem???
Niech się gracze wypowiadają. Ja tu akurat tylko obserwatorka :grin:

1 polubienie

Joko, Ciebie w rozgrywkach brakuje…
Oj jak brakuje…
Strasznie… I to nie żart czasem…

1 polubienie

A dlaczego nie? Już wcześniej o tym myślałem…Chyba że obawiasz się podejrzeń o jakieś ustawki…A przecież za jakiś czas, szczególnie w pięciolitrowych, będzie to bardzo prawdopodobne…
Odpowiedź uważam, jest tylko jedna.Ktos zgaduje,Ty oglaszasz.
No przecież nie można karać geniusza!:smirk:

2 polubienia

Nie gdy 4 wyrazy podane, gdy drugi wyraz podany

1 polubienie

A wyobrażasz sobie mnie z odgryzionymi paluchami? Bleee… :stuck_out_tongue_winking_eye: :grin:

1 polubienie

Aha. Rozumiem. Ktoś ma farta albo jest genialny!
I wystarczy!
Już wiem!
Medal albo puchar mu narysuj :wink:
Benasku, co ja mogie… Ja tu nie gram przecie…

Własnie przywiazuję ogromną rolę do bezstronnosci tych zmagań.
Prawdopodobieństwo odgadnięcia w drugim wyrazie jest niewielkie, tak sobie myślę rzędu 0,1 - 0,3%, ale jest.
Praktycznie żadnej walki wtedy nie będzie a tylko i chyba wyłącznie łut szczęścia, o niesmaku i a tfu podejrzewaniach o ustawke nie wspomnę. A wystarczy powtórzyc rundkę.

1 polubienie