Nowy konkurs - zaczynamy rozgrzewkę

Druga sprawa jaką chciałbym za wczasu poruszyc to sprawa o co gramy.

Wiem, ze tu nie o to chodzi, ale ja lubię jak sie gra o cokolwiek, chocby symboliczną złotówkę.

W tym przypadku nie wiem jeszcze do konca, co to bedzie, ale najprawdopodobniej jak zwykle miniaturka jakiejs ksiązki. Czy to będzie Maly Ksiązę, czy Czarny Kot a moze jeszcze co innego, na razie nie wiem.

Chcialbym, by nagródka byla za 1 miejsce. Pozostale osoby zbieraja punkty, które bedą brane pod uwage w losowaniu. Sprawe losowania jednej ksiązeczki mam juz tez ustaloną. Będzie ono w 100% wykreowane przez Was samych Przy okazji zdradze szczegóły.
Jak widac nie bedziemy sie nudzić.
A niedlugo następny konkurs…

1 polubienie

Bardzo dobry pomysl z tym handicapem.

A kto powiedział, ze nie można ich powtarzać? :sweat_smile:

Czy to oznacza że gdy trafię wyraz np.szescioliterowy,"w nagrodę"będę miał się zajmować tym czym teraz Ty się zajmujesz?
Byłbym przeciw.

2 polubienia

Nie nie o to. Byłbyś w nagrodę, pierwszą osobą, która wpisze swój wyraz w następnej rozgrywce. :grin:

2 polubienia

Nie. Jesli Ty odgadniesz wyraz 5 literowy tzn ja sobie wymyslilem ROBAK
i Ty jako pierwszy napiszesz ROBAK,
to pierwszy podajesz wyraz 6 literowy w 2 rundzie.

4 polubienia

Zapamiętajcie wszyscy tego robaka, bo nigdy nic nie wiadomo :wink:

5 polubień

Robactwo zaczyna się szerzyc po necie :grin:

2 polubienia

No ok.Ale przez to chcąc nie chcąc tracę jedna szansę.No chyba że mam ich o tę jedną więcej od reszty grających…

2 polubienia

Niczego nie tracisz, bo inni też podają swoje wyrazy. Ty po prostu masz wtedy ten przywilej, że wszyscy na Ciebie czekają, bo jesteś najważniejszy i podajesz swój wyraz jako pierwszy.

4 polubienia

Prawie zawsze tak robię ale nie widzę w tym żadnego interesu.:thinking:

3 polubienia

Wiem @collins02 . Interes to ma ten, co swój wyraz podaje jako czwarty.
Zależy jak się na to patrzy. :grin:

3 polubienia

No wlasnie o to chodzi. Pierwsza osoba poswieca swoja jedną szanse zupelnie w ciemno, a kazda następna ma.lqtwiej.

4 polubienia

Misiek, nie tłumacz mi, bo wiem o co chodzi :upside_down_face:
To jest tzw. wyrównanie szans.

3 polubienia

Niejako za to, że zdobyla punkt.

2 polubienia

Kara za radość zdobywcy :wink:

2 polubienia

To takie otarcie łez innym :grin:

2 polubienia

Też!
No, ale jest najważniejszy i wszyscy na niego czekają, aż on napisze pierwszy!
:grin:

3 polubienia

No to ładna mi nagroda…Kara i to możliwie bolesna w skutkach.
Jestem przeciw!Zwycięzca ma brać wszystko a nie ocierać łezki przegranym.I żadnych,przepraszam za wyrażenie, parytetów!!!

2 polubienia

Z moich dotychczasowych obserwacji, chyba Ty sobie sam ta kare najczesciej fundowales Az kiedys to sprawdze i podam do publicznej tu wiadomosci…
I nie plakales! :grin:
Ale tak naprawde to dobrze o Tobie swiadczy…

2 polubienia