Nowy rzecznik praw dziecka?

Naprawdę na rzecznika Praw Dziecka wybrano kogoś kto podpalił nogę bratu? :astonished:

2 polubienia

Od ojca lanie dostalem kilka razy, ale swoich dzieci nie biłem.

4 polubienia

Pisowski standard, czemu się dziwisz?

4 polubienia

Ale robi się coraz straszniejszy :dizzy_face:
A jeszcze bardziej przeraża to, że są ludzie niewidzący tej patologii rządzących i w większości to chrześcijanie.

3 polubienia

W chrześcijaństwie chłosta też była tradycją

2 polubienia

Palenie na stosie i próba wody również

4 polubienia

I tortury. Nigdzie nie jest napisanie, że tradycje są tylko dobre.

3 polubienia

No tak bo ja ciągle błędnie zakładam, że to religia miłości przecież i powinna się kierować zasadami dobra.

1 polubienie

@Bingola trudno oceniac kogos doroslego,za wybryki dziecinnych lat, niejeden z nas obecnych na forum,byl niezlym urwisem,niejedno ma na sumieniu,jednak z wiekiem zmadrzal,spowaznial.
Patrzyl bym bardziej na przebieg doroslego zycia,tu jest temat do oceny.

2 polubienia

Końca nie widać tego waszego przerażenia xd

A ja ciągle błędnie zakładam że marsz równości jest pokojowy i powinien zachęcać osoby do tego aby tolerowaly hetero i homo tak samo. Niestety oni mają jakieś inne cele. Niestety dla osób homoseksualnych inne.

Podpalenie drugiego człowieka to nie wybryk.

1 polubienie

Różne głupoty robiłem w szkolnym wieku, ale żeby podpalić drugiego człowieka, to, aż tak głupi nie byłem.

2 polubienia

Masz racje,to nie wybryk,to glupota dziecieca.
Nie bronie go,ale nie moze sie to ciagnac aa nim,przez cale zycie.

Podpalenie kota również nie jest głupotą ani wybrykiem.
Nie musi się ciągnąć, ale taki człowiek nie powinien jednak piastować akurat takiego urzędu. To jak na Ministra Środowiska zatrudnić podpalacza kotów. Ot wybryk.

2 polubienia

Mnie akurat,przy wyborze,na jakiekolwiek stanowisko,interesowslo by zycie dorosle.
Ilu skazanych za naduzycia prawomocnym wyrokiem,zajmuje rozne stanowiska,to jest WYBRYK.

Niestety ale zachowania w dzieciństwie mają wpływ na psychikę człowieka dorosłego.
Wszyscy psychopaci znęcali się nad zwierzętami w dzieciństwie - przypadek? No nie.

1 polubienie

Nie moznacteho stwierdzic,tylko na podstaeie jefneho faktu,ludzie nieraz diametralnie sie zmiejiaja z wiekiem

Ale nie wszyscy którzy się znecali są psychopatami xd

Za podpalenie brata się go nei czepiam, bo dziecaki mają różne głupie pomysły, ale w ustach rzecznika praw dziecka słowa o klapsach są absolutnie niedopuszczalne. To tak jakby rzecznik praw kobiet powiedział, że można je poklepywać po tyłku bo to nie obraza.

2 polubienia