O czym wczoraj zapomniałem?

Jeśli mnie tylko mój kalendarz nie oszukuje, to wczoraj mieliśmy okazję wychylić kufelek za zdrowie i pomyślność naszego kolegi. Mam nadzieję że się nie pogniewasz @benasek jeśli zrobię to dziś.

Więc zdrowia Ci życzę na następne sto lat, powodzenia w Twojej walce zawodowej z choróbskami, sukcesów w wielu pasjach którym się oddajesz, miłości ze strony najbliższych, sympatii nieco dalszych, szybkiego powrotu do zdrowia Twojej Pani i pomysłów, pomysłów, pomysłów.
I cóż mogę innego jak wirtualnie stuknąć się z Tobą smacznym kufelkiem który tak lubisz, ba, obaj lubimy.
obraz

Dawaj mnie te kufle!

To ja z zyczeniami dorzuce podrozny torcik.

@benasek brachol, jakich mało,
żeby zawsze Ci się działo
dobrze, zdrowo i szczęśliwie
na tej życia Twojej niwie.
Coby zawsze było światło
oraz piwa nie zabrakło… :yum:

:beer: :beer: :beer:

Dołączam do życzeń.Wszystkiego najlepszego. :slightly_smiling_face:
piwo6

Tzn. mial imieniny czy urodziny?Zresztą nie ważne ale przydałoby sie pamietać!Każda okazja jest dobra :slightly_smiling_face:
Ja pomine zagadki a skupie sie na tym co mi na serio imponuje.
Życze Ci podrózniku abys nigdy sie nie zestarzał,nie stał sie leniem bo zawsze jest cos do odkrycia lub zobaczenia.Jesli tylko sie da,hit the road!!!
A piwo swoją drogą.Twoje zdrowie!!!
https://www.youtube.com/watch?v=UsWjNUwRCWU

Wszystkiego naj najlepszego​:pancakes::beers:

Wszystkiego naj Ci życzę :slightly_smiling_face:

Może o tym XD

PS. Nie wiedziałem gdzie to dodać, ale pokazuje to pewne realia … :confused:
https://www.youtube.com/watch?v=vC7d3GbPDG8

Dzieki za pamiec i zyczenia. Kufle oproznie jutro, bo dzis jestem tam, gdzie pic takich trunkow nie wypada.
Swoja droga, gdybym ja tak umial skladnie pisac zyczenia, chyba bym na tym zarabial … Niestety, nie umiem, wiec ganiam czasem po salach i korytarzach, takze w nocy niestety …

Sto Lat Braciszku! Niech ci się same układają w głowie rebusy, kalambury i inne łąmigłówki.!

Przyjedz, to Ci Jakis napelnie … Obiecuje, ze nie zabraknie, chyba, ze przytargasz kufel wielkosci cysterny. Wtedy moze nie zapelni sie caly …

Dzieki. A jakie zwierzatka sa po “ciemnej” stronie tortu? :shushing_face:

Dark Side of the Cake :rofl:

Skladam sie jak widac z berylu, sodu, selenu i potasu …
Tez ladnie :cat:

Jak tak sie stanie, otwieram hurtownie kalamburow i innych tego typu zagadek. Dla pierwszych klientow beda duze rabaty! Takie na kilka hektarow!

moze jakis wodospad? i flamingi?
nie wiem :wink:

Dziekuje.
Zastanawiam sie, jak nazwac taka pare wyrazow:
polewa i poprawa

Na razie niech maja robocza nazwe: wyrazy stronnicze.

(Uprzedzam, nic nie pilem a od wczoraj dawno wywietrzalo) :cowboy_hat_face:

edit - z opisu producenta wynika, ze jest tylko tyle zwierzatek co widac,