O dwóch takich, co coś ukradli

Pierwszy rzetelną walką, skradł nasze serca. Szczery, wiarygodny, oddany. Konkretny.
image

Drugi ukradł tożsamość i się poddał. Nieforemny i nieproporcjonalny. Sztuczny.

1 polubienie

Czytałam to wczoraj lub przedwczoraj (nie pamiętam) i oglądałam. Byłam wręcz przerażona, że można coś takiego zrobić. Ja bym się nabrała. Teraz może już nie, jak sama zobaczyłam, jakie są możliwości, ale… i tak miałabym masę wątpliwości, czy to na pewno oszukane.
Chcę przy okazji dodać niezbyt łatwy do przebrnięcia artykuł biznesowy dotyczący Rosji. Całkiem interesujący artykuł.

2 polubienia

Dzis sie zastanawiali czy na scenie wczoraj byl Putin, czy jego hologram?
Kurteczka ta sama co rok temu, tylko futerko przy kapturze wypikselowane, ale golfik wygnieciony tak samo. Nie liczac wielu przebitek publicznosci buźki jakby sprzed roku?

4 polubienia

Technologię tworzenia deep-fake można dość prosto zdemaskować. Jej wadą jest to, że zrobiona jest cyfrowo i tą samą digitalizacją można ją rozszyfrować.
Nie trzeba bawić się w niewiernego Tomasza, który musiał wsadzic palec, by uwierzyć.

3 polubienia

No wiesz - to, co napisałeś jest dla mnie zupełnie niezrozumiałe. Mam inny rodzaj wiedzy niż Ty (w zupełnie innej dziedzinie), więc mnie niestety można nabrać :smiley:

2 polubienia

W sieci krąży video, gdzie deepfakowy Putin ogłasza wygraną wojnę.

1 polubienie

Dobrze że wciąż istnieją sposoby na demaskowanie takich akcji. Deepfake to potężna broń. Ruskie będą z tego korzystać bo na Ukrainie idzie im średnio. Gdyby nie rakiety i samoloty to Rosja byłaby największą ciotą na świecie.

1 polubienie

Co innego siec, a co innego stworzenie “transmisji” telewizyjnej udajacej live.
Jak dla mnie, porownujac z tym co pokazywali ostatnio - z Macronem czy ptezentacja leku na covid, cos podejrzanie żwawo na tej scenie sie poruszal.
A wątpię czy ma az tak doskonalego sobowtora?
Programy rozpoznajace twarz tez są zaawansowane.

2 polubienia

image

Nie trzeba być ekspertem, by zobaczyć, że twarz Wołodymyra jest oświetlona z innej strony niż jego tułów.
To jest gorzej zrobione niż najgorsza chińska podróbka.

2 polubienia

Hehehe… I tak mi mów, bo tak, to rozumiem. Faktycznie jest tak, jak napisałeś :smiley:

3 polubienia

To to juz widzialam wczesniej, sama bym to lepiej zrobila, pomimo skromnych narzedzi jakie mam.

2 polubienia

Teraz moda na sobowtóry…I podróbki oraz wykorzystywanie możliwości obróbki kompterowej. Nawet Pszczólka Maja ma wersję, gdzie wygląda jak bot…

2 polubienia

Do kreskowek 3D trzeba przywyknac.
A grafika komputerowa robi niesamowite postępy.

2 polubienia

Szczerze podziwiałem go za pozostanie na miejscu walki. Niestety mam obecnie mocno mieszane uczucia. Stracił u mnie stawiając żądania.

Co zaczął stawiać ?

:astonished:

se poprawiło.

NO rządzi w Ukrainie, to stawia rządania! :slight_smile:

2 polubienia

No to się urządził. :rofl:

1 polubienie

A co ma robić? To są negocjacje. Targowac się trzeba

1 polubienie

Misiek błędów nie robisz?