O strajku przedsiębiorców

" W niedzielę zachowanie policji w mocnych słowach skomentował mec. Roman Giertych. “Zachowanie Policji w odniesieniu do strajku przedsiębiorców to jawne działania przestępcze” - napisał na Twitterze."

Kto chce to może poczytać:

KLIK

1 polubienie

Przedsiębiorcy sami się proszą. Jest zakaz zgromadzeń. Poza tym oni przesadzają. Są już 4 tarcze. U mnie w mieście wszystkie zakłady po 3 miesiącach otwarły się jakby nigdy nic. Nikogo nie zwolnili. Jedynie gastronomia i turystka wciąż tracą bo ludzie ostrożnie podchodzą do tych rzeczy ale to też idzie ku dobremu. Muszą się odbić.

2 polubienia

No to się odbijają…

No i git. Czego chcą od państwa? Worka z kasą i całkowitego zwolnienia z ZUS na zawsze? A może Antonowa z murzynami?

1 polubienie

Tego nie wiem, ale policja powinna dać spokój. Nie jest zabronione zebrać się na ulicy i demnostować nawet, jeśli nie ma się racji…

1 polubienie

oj piszesz jak nawiedzony
nie wystarczy chciec miec tarcze
trzeba zapisac sie do PiS
lub zmienic miejsce zamieszkania, kredyt wziac …

2 polubienia

Wierzysz że zatrzymania były od tak sobie?
Tam chodziło o naruszenia nietykalności policjantów między innymi. Zatrzymań było dużo mniej niż tydzień temu. Przedsiębiorcy sie uczą :wink:

1 polubienie

To jest Polska. Kraj na dorobku. Państwo niewiele więcej może dla nich zrobić.
A pozostałe utrudnienia jak koszty pracy, biurokracja i podatki były od zawsze. Każdy przedsiębiorca musi sie z tym liczyć. Oni zawsze narzekali i tak pewnie pozostanie. Można wyjechać. Rząd za covida nie odpowiada.
Kapitalizmu chcieliśmy to mamy. Jedni bankrutują, inni inwestują i rozwijają się. Każdy ma szansę na własny biznes. Trzeba sobie zysk samemu wypracować.
Podobno nie chcą by państwo wtrącało się w gospodarkę jak za komuny prawda?

za komuny to przedsiebiorca nazywal sie prywaciarz
i twierdzil, ze przed wojna bylo lepiej
akurat to drugie? kazdy z pomyslem na zycie w Polsce mial pod gorke nawet w cesarskim krolestwie
najgorzej bylo za cara - myslenie ruskie a poziomie niemieckim- wyszedl z tego Lenin

2 polubienia

Prywaciarzom marzy się prl (pragnienie wsparcia). Zarabiać, dostawać, zyskiwać i nic w zamian. Pracownik to niewolnik.
Strajkują by strajkować. PO nie da im więcej.

1 polubienie

prywata czy prywaciarstwo?

1 polubienie

Głupota. Patrzę na fotki z protestu. Wielu z nich nie miało maseczek.
Już kiedyś pisałem - dobry przedsiębiorca sobie poradzi. Zawsze i wszędzie.

oj nie - prawo to jak prohibicja,
na to nie dasz rady
za podatki wsadza

2 polubienia

Z tego co napisano, tykalności nie było…

1 polubienie

Inni inwestuja w kilkanaścioro dzieci… :face_vomiting:

1 polubienie

Wg. policyjnych oświadczeń było. Nie trudno o to w tłumie.

1 polubienie

A komu to się nie marzy?

kraj na dorobku???
od trzydziestu lat?
rodzice Cie w planach mieli?

3 polubienia

Ależ to moje zdanie (z tego, co czytałam) a nie policji. Kulsona pamietasz?

Chodzi o prowokacje i pokazanie jak to władza pacyfikuje bezbronnych i odbiera prawo do własnego zdania. Niech UE zobaczy i nas wydupcy. Tylko że wtedy prywaciarze będą mieli jeszcze gorzej.

1 polubienie