O strajku przedsiębiorców

A nie pacyfikuje??? A nie odbiera???

1 polubienie

Robi się z igły widły. Jest covid, są zasady.

Diabelku firme prowadzic w kapitalizmie mozesz nawet bedac “przedsiebioca”
nie wiem skad sie w Polsce wzial mit o “wlasnym biznesie”?

1 polubienie

Niech rząd sprowadzi kilka antonowów z murzynami. I zwolni biznes z zusu. Wtedy przedsiębiorcy będą jarka po jajach całować.

a to on ma jaja? nawet koty kastrowane hoduje

2 polubienia

Widzisz, dla mnie to nie jest pewne. A robienie z iglieł widłe tak wsłasnie się kończy. Czy człowiek nie ma prawa do manifestowania? MA! Jeśli nie, to niech będzie stan wyjątkowy. Ale to jest wybitnie “nie po myśli”…

2 polubienia

Ma ale w czasach zarazy lepiej sie powstrzymać. Jeśli nie można sie powstrzymać to trzeba zachować dystans i nosić maseczki. Jeszcze będzie normalnie…

Neomilicja pobiła tych co stali tam gzie ZOMO? :rofl: :rofl:

3 polubienia

Właśnie dostałam 2 tysiaki, bo wykazałam ponad 15% stratę w dochodach :slight_smile: Faktem jest, że spadły mi do zera (to za pierwszy miesiąc korony), ale… czasu nie marnuję, wszystko nadrobię.

2 polubienia

Wierzysz, że to byli przedsiębiorcy? Ja słowu dziennikarza, czy polityka nie dowierzam.

1 polubienie

Zachowanie policji było podyktowane z góry - uciszyć opozycję a nie w celu zachowania spokoju. Z jednej strony komunikaty by się rozejść, a z drugiej gęste kordony policji by nikogo nie wypuścić. Widać że państwo słabnie - nowa kasa dodrukowana, rząd nie panuje nad aferami w swoich szeregach, a i kary jak za największe przewinienia. Cóż każdy kij ma dwa końce i nic wiecznie nie trwa - władza też

2 polubienia

Ich biznesy są nadal zablokowane, nie pracują, brak kasy na życie a mimo to muszą płacić państwu haracz że istnieją - masę wymyślonych podatków. Zakaz jest specjalnie utrzymany w mocy by rządowi nie mieszać, teraz są ważne wybory, dlatego część zakazów jest zniesiona, jednak nie na długo - po wyborach mogą być większe kary i zaostrzenia. Oni nie przesadzają - walczą o swoje, o zakłady i ludzi którzy tam pracują. Tarcza nie działa dla wszystkich a jest dla wybranych. To że u ciebie jest super hiper to się ciesz oby na długo, bo Śląsk nie jest pępkiem świata, są też inne regiony które się nie odbiją bez pomocy

1 polubienie

Proponuje ci abyś sobie założył własny biznes i wtedy się wymądrzał, bo nie masz pojęcia żadnego o biznesie, podatkach i murzynach. Wiesz tyle ile zjesz, nic poza tym

W Polsce wykłada się transport, w którym Polska była największą potęgą w Europie.
Sypie się, jak domek z kart. To odbije się bardzo boleśnie na ogólnej gospodarce.

2 polubienia

Prywatna firma, zakład itd. sobie poradzi jeśli państwo nie będzie im przeszkadzać głupimi ustawami, przepisami, państwo bez niego już nie. od kwietnia mamy nałożona karę z Art 7 - dotyczy problemu rządzenia krajem, pozostaniemy sami w UE, nowi murzyni nas olewają za taki wyzysk a to początek dopiero

1 polubienie

:stuck_out_tongue_winking_eye: :stuck_out_tongue_winking_eye:
maseczka to jedno
kwestia ilosci wirusa i ograniczania konsumpcji

1 polubienie

Jak nawiedzony? A ja miałem napisać że w końcu pisze normalnie :rofl:

powracajacy z zza ganicy?

no widzisz, lustro sie w lazience przyplątało

Więc poczułem się obrażony…