Obejrzycie jutrzejszą debatę wyborczą na TVP o 18:30?

Będzie Tusk. Nie będzie kaczora

2 polubienia

A kto za prezesa? Pinokia chyba nie dadza?

1 polubienie

Mati

1 polubienie

Debata, w której uczestnicy nie dyskutują ze sobą, tylko odpowiadają na pytania prowadzącego, to jeszcze debata? Jeśli Morawiecki miałby być dalej premierem, w przypadku zwycięstwa, to raczej oczywiste, że on będzie w studiu, a nie JK.

2 polubienia

W zasadzie w takiej debacie biora udzial przewodniczacy partii
Tylko, ze w normalnym swiecie politycznym po wygranych wyborach premierem zostaje szef zwycieskiej partii.
W Polsce tak nie jest. Kaczynski nie tylko premierem nie jest to jeszcze jako wicepremier zachowuje sie jak murzyn na przejsciu dla pieszych - pojawia sie i znika.
A czasem nawet udaje “zwykłego posła” :joy_cat::joy_cat::joy_cat:

1 polubienie

No i debata? Odpowiadanie na wczesniej uzgodnione pytania?
Raczej powinny byc bloki tematyczne i kazdy z wystepujacych taka sama ilosc czasu na przedstawienie swoich racji. Rola moderatora to pilnowac czasu, kolejnosci i zeby sobie w slowo nie wchodzili, czyli nie zrobil się z tego kurnik.

1 polubienie

Już znamy wynik

Przyznaję się, jestem lumpenelitą wg kaczucha…Jaruś zupełnie odlatuje :frowning: Co on bierze ciekawe?

1 polubienie

Wole już obejrzeć to

1 polubienie

Debata będzie taka, do jakiej nas przyzwyczaili politycy przez ostatnie lata - to znaczy żadna. Minuta na odpowiedź na pytanie ułożone przez funkcjonariuszy tuby propagandowej PiS podających się za dziennikarzy.
Ale warto będzie zobaczyc chociaż raz Tuska pokazanego w TVP na żywo, bez skrótów. :slight_smile:

4 polubienia

Obejrzę. Choc wolalabym debate w innym charakterze. Obawiam sie manipulacji pisowskich dziennikarzy.

5 polubień

Kolejny sukces rządu: wóz z kolumny Matiego wjechał w samochód czekający na poboczu z kierowcą ukraińskim, gdy Mati był na Wołyniu stawiać krzyż. Oczywiście po wstępnych obietnicach i podstawowych operacjach zostawili człowieka na lodzie (patrz artykuł na WP i portalu na o)

Manipulować na żywo trudno. Jednak na bank Morawiecki ma już pytania z debaty i przez weekend uczył się odpowiedzi :joy:

3 polubienia

Widzialam program z cyklu Polska pyta czy cos w tym stylu. O referendum. Dziennikarz odpowiadajacemu kandydatowi z PSL przerywal, obracal jego wypowiedzi “kota ogonem” i probowal wysmiać.

2 polubienia

Ja myślę, że było odwrotnie - Morawiecki powiedział dziennikarzom jaki będzie jego komentarz i pod to ułożyli oni pytania. :slight_smile:

3 polubienia

Znów ci z SOPu popili?

3 polubienia

Wiceminister sprawiedliwości mówi chyba, że to nie ich samochód…że nie z kolumny. Cuda.

2 polubienia

Nie obejrzę, może mi to na zdrowie wyśle :wink:

1 polubienie

Na dzis mam ciekawsze zajęcia :melting_face::wink:

Tak bylo
Pytania dluzsze niz czas na odpowiedz na nie. Wlasciwie nie pytania tylko “chwali posty” Pis. Stad Mateuszek nie musial.odpowiadac tylko atakowal Tuska.

FB_IMG_1696875110122

4 polubienia