Oberstdorf. Mistrzostwa Świata w skokach narciarskich

Potencjał jest zajebisty, Poza tym, jeszcze kilku chłopaków nadaje się do kadry. Jak zrobią taką rewoltę, jak w siatce, to będzie dobrze. Nie znam teraz sytuacji, jaka jest w Polsce, ale znam kilku leśnych dziadków z zarządu, osobiście. Jeżeli są tam nadal, nie rokuje to dobrze.

1 polubienie

Polskie piekło…Ale trzeba to oddać dziewczynom ze to one pierwsze zaczęly mowic o tym głośno…

1 polubienie

Chciałbym, aby ręczna powróciła do tej za Wenty, bo uwielbiam tę dyscyplinę. Ale wiele musi się zmienić w samej organizacji tego, tak, jak stało się to w siatkówce.

1 polubienie

Zgadza sie.W Polsce to znaczy czasem tyle co"atmosfera"…
Prawda jest jednak taka ze sukces musi wyprzedzic dzialaczy.Inaczej te małpie mózgi,nie"zaskoczą".
Dokladnie,100% odwrotnosci niz na wyspach…

1 polubienie

I to jest ten, kuźwa, ból. To dotyczy wielu dyscyplin z piłką kopaną na czele.

1 polubienie

A jak to widzisz dzisiaj,w Holandii? U nich z sukceami tez niemrawo…

1 polubienie

Cholera wie, co się tu dzieje? W mediach się narzeka i krytykuje. Ale praca z młodzieżą jest bardzo dobra.

1 polubienie

Rozumiem, ze trening nie poszedl na marne?

To przeciez widac gołym okiem.Maleńka Holandia,niewidoczna na mapie Słowenia…Takie kraje dokonują cudów,rzeczy zupelnie nieprawdopodobnych,nokautując w niektorych dyscyplinach tzw.“potęgi”.
A Holandia jest w dodatku krajem o ktorym co glupsi ludzie,nie mówiąc o głupich dziennikarzach,potrafią mowic jedynie w kontekscie narkotyków na ulicach… :roll_eyes:

1 polubienie

Dziś w Planicy po kwalifikacjach.

  1. Kobayashi.
  2. Eisenbichler.
  3. Pavlovcic.
  4. Geiger.
  5. Stękała.
  6. Kubacki.

Między tą szóstką różnice niewielkie.

  1. Żyła. 21. Wolny. 23. Stoch. A Granedud 28.

Myślę, ze dzisiejsze kwalifikacje pokazują aktualny układ sił.

Muszę tu wywołać kolegę @collins02

2 polubienia

Po takiej przerwie nie zmusisz mnie do proroctw :joy:
Zreszta trudno mowic o ukladzie sil na samym koncu sezonu.Jedyne co widze to fakt ze tych dwoch Niemcow skakalo w sumie najstabilniej w tym sezonie.I akurat ci dwaj Polacy takze…Przy czym im wiekszy obiekt tym lepiej dla Stękały…
Ale to za malo by obstawiać :innocent:
ps…Maszyna mnie poucza ze mam sie tu juz nie wypowiadac bo inni tez by chcieli…Doprawdy? :thinking:

1 polubienie

Ignoruj maszynę i rób swoje.

Impreza dobiega końca, karty rozdane, ale obejrzeć można.

2 polubienia

Spróbuje bo coraz mniej transmisji w necie…To dzisiaj juz?

1 polubienie

To jest komunikat jak pytanie zamienia sie w dialog - sugestia, ze moze by kogos do dyskusji zaprosic?
Wyswietla sie z automatu.

1 polubienie

Wiem ale smiac mi sie chce bo wyliczyla mi maszyna ze zajalem tu 44% powierzchni…Tylko ze ani slowem nie wspomina ze nikt nie musi sie na mnie oglądać…

1 polubienie

Jutro.

2 polubienia

To tylko maszyna…

1 polubienie

A jutro jeszcze kapana z Węgrami o 21.

Wiesz gzie to obejrzec?

Na polskiej 1. Nie wierzę, by w Hiszpanii tego gdzieś nie dawali.