Oblicz sinus kąta ostrego alfa jeżeli tangens kwadrat alfa minus 8 równa się 0

Coś tu musi by wpisane XD

sezon na śliwki węgierki rozpoczęty

:heavy_plus_sign: :heavy_minus_sign: :heavy_division_sign: :heavy_multiplication_x:
:infinity: :seven: :eight: :nine:
:currency_exchange: :four: :five: :six:
:sos: :one: :two: :three:
:free: :abcd: :zero: :leftwards_arrow_with_hook:

1 polubienie

Śliwki robaczywki

4 polubienia

Już zaczynacie?! dopiero 3 dzień szkoły. Można wagarować

5 polubień

Młode Węgierki co poniektóre lepsze od śliwek…, orbanówek. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Orbanowkka to mi sie raczej z palinką kojarzy…


Swoja droga gdyby nie tokaj to przy wegierskich destylatach moznaby zostac abstynentem

Wszystkie zepsute i robaczywe.

.nie pryskane?
:thinking:

2 polubienia

Przecież to bimber na śliwkach…, węgierkach… :crazy_face:

Piłem to na Węgrzech, niezłe…

1 polubienie

To miales szczescie albo mieli jakas recepture “po dziadku”. Z czasow cesarsko krolewskich.
Roznych tam probowlam, ale porownujac z chorwackim czy rumunskimi sliwowicami czy gruszkowkami to byl zajzarer rozcienczony rozpuszczalnikiem do farb olejnych (pisze o sklepowych)

Piłem to w latach młodości, czyli w ubiegłem wieku i zaprawdę, powiadam, że zacny do był wtedy trunek.

1 polubienie

Albo watroba zdrowsza, a kubeczki smakowe mniej wymagajace byly :joy:?
Te balkanskie i wegierskie bimberki często podstepne bywają. O wloskich destylatach wolę sie nie wypowiadac.

W Chorwacji bimberek gruszkowy z dodatkiem świeżych listkow kolendry (takie niby mohito :wink:, tylko woltaz dla wschodnij Europy, nie slabosilnych Kubańczyków) pilam. Dobre bylo.

Czego bys nie pisal to i tak zejdzie na piwo, bimberek, sport albo zagadki. :rofl::rofl::rofl:

sin alfa to 2/3 pierw z dwóch

2 polubienia

Raz nie zawsze…

U góry powinien być dodatek tg a = - 2 pierw. z 2

4 polubienia

Ty to tak od razu na poważnie… :joy::joy::joy:

2 polubienia

Ile można kuźwa ględzić o polityce i miętolić ją każdego dnia?

Dlatego nawet takie zadanie jest na wagę złota. Poza tym chciałem sprawdzić, czy nie zapomniałem czegoś …
Ale to akurat łatwizna do kwadratu była …

4 polubienia

Ostatnio polityka ustepuje pola eknomii - nie do końca politycznej. Choc ta banda ekonomicznych analfabetow zwanych politykami chce i te część dzialalnosci czlowieka sobie podporzadkowac.
Ale czytajac to co wygaduje siwy golabek pokoju z Żoliborza (i jego dwór), to zareagować jakoś trzeba.

1 polubienie

Ja to 2 +2 bez kalkulatora dodam…:joy:

2 polubienia