Obowiązkowe szczepionki

@anon57379857 Co moge Ci doradzic.
Przed zaszczepieniem dziecka,popros o skierownie na badanie EEG.To badanie mozgu,bezinwazyjne.
Nawet gdybys kial je zrobic prywatnie,to koszt,nie powinien przekroczyc 100pln.bez aadnych dajerwrrkow,typu film,itd,bo ofetuja takie do niczego nie potrzebne dodatki,nayomiadt zwiekszajace niepomiernie koszt badania.

2 polubienia

Ale z tego co wiem szczepionki a grypę nie chronią przed zarażeniem. One przyspieszają zwalczanie choroby przez organizm. By nie było powikłań.

No, ale i tak są powikłania, więc szczepionki to kłamstwo

Bardzo rzadko.
Warto poświęcić jedno życie by ocalić 10000 prawda? Tego nie unikniesz.
Na grypę nikt ci sie nie każe szczepić. Chodzi o te szczepionki z kalendarza ustawowego. Gruźlica, odra, tężec itd.

Jeszcze nikt mi nie przedstawił z wiarygodnego źródła dowodu, że szczepionki powodują mniejsza śmiertelność. Wszystko jest opłacane przez mafie farmaceutyczne

Poza tym to moje dziecko i moja decyzja czy chce dziecko szczepić, czy nie.

Dowodów na skuteczność jest znacznie więcej niż dowodów na szkodliwość.

Gdzie

Wszędzie. W badaniach na całym świecie.
“Lekarz” którego tak chętnie antyszczepionkowcy tutaj zapodają od dawna nie ma prawa do wykonywania zawodu. Środowisko sie od niego odcina.

Szczepienie dzieci to w religii Postępu odpowiednik chrztu. Nie szczepiąc dziecka, stajesz się w oczach jej wyznawców heretykiem. A że Postęp ma w Polsce dużo wyznawców, pewnie nawet większość społeczeństwa, to prawo się do nich dostosowało, a jako heretyk na żadne względy nie możesz liczyć… :wink:

2 polubienia

Wszystkich nieszczepionych wsadzilabym do jakiegoś getta. Stwarzają zagrożenie dla normalnych na umyśle ludzi.

1 polubienie

Nauka to najmądrzejsza religia jak powstała. Bez niej nadal mieszkałbyś w jaskini i żarł zające z ogniska.

1 polubienie

Proszę o usunięcie tej mowy nienawisci

1 polubienie

I nie wpadles na to dlaczego tak jest? LOL :rofl:
Co się robi z przeciwnikami systemow? XD

1 polubienie

Skoro jesteś zaszczepiona jak bydle hodowlane, to czego się obawiasz?

No tak nakazuje mafia, reżim. Wrogów reżimu się zwalcza, nie wiesz o tym?

To nie jest mowa nienawiści tylko zwykłe logiczne myślenie. Coś co w dużym stopniu zagraża izoluje się.

To masz myślenie niebezpiecznie zbliżone jak Niemcy 80 lat temu. Znaczy Niemcy naziści. Nie każdy Niemiec był zly

1 polubienie

Dzieci są na różnych etapach rozwoju szczepione. Niedawno w przedszkolu w trójmieście panowala odra przez nieodpowiedzialnycj ludzi których nie zaszczepili dziecka. Oczywiście nie widzisz problemu?

W kwestiach epidemiologicznych nie ma mowy o pertrakcjach bo potem nagle może się pojawiać ospa prawdziwa, która zostala wyeliminowana przez szczepionki.

1 polubienie