Obudziliście się kiedyś z krzykiem?

Mi się raz zdarzyło w dzieciństwie aż krzyknąć, a w ostatnim czasie aż dwa razy - był to niemy krzyk (ostra kłótnia) ale i tak wybudziły ze snu. Jakie sny was wybudzają/ wybudziły ze snu? Macie miłe sny ? przyjemne, czy wiecznie się czegoś boicie? Co dominuje w waszych snach?

A może miewacie prorocze sny?

3 polubienia

Nigdy choć pare razy,bardzo spocony ze strachu.
A miewam sny albo cudowne z ktorych sie budzic nie mam ochoty albo skrajnie,dość dramatyczne.Te drugie są zazwyczaj kompletnie nierealne wiec moge sie potem tylko z tego śmiać.

2 polubienia

Z całą pewnością wymyślałam przez sen. Po obudzeniu się stwierdziłam, że (aczkolwiek za późno) "odwdzięczam się. Chyba mózg musi to wyprzeć…

2 polubienia

Z krzykiem nie,ale zdarza się ,że budzę się z płaczem. Mam przeróżną tematykę snów i dominujące są te nie miłe.

1 polubienie

Tak. Przedwczoraj. Sniło mi się, że pralka zalała całą łazienkę. Wyrwany z fazy snu głębokiego, zerwałem się i półprzytomny pognałem do łazienki. Po drodze zdałem sobie sprawę, że woda z pralki mogła zalać nie tylko podłogę i leżący na niej dywanik, ale co gorsza zniszczyć całe moje zapasy papieru toaletowgo, uniemożliwiając jego użycie. Zagotowany jeszcze bardziej, zapaliłem światło w łazience. Sucho. Pospiesznie skierowałem wzrok na miejsce, gdzie zazwyczaj leży paczka papieru toaletowego. Sucho i pusto. Od pięciu tygodni to miejsce jest puste.

.niepewny jutra, wróciłem do sypialni. :slightly_smiling_face:

6 polubień

Najlepsze to miejsce na papier… :rofl: :rofl:

2 polubienia

Z płaczem mi się chyba jeszcze nie zdarzyło obudzić… ja tłumaczyłam sobie znaczenie mojego snu i mi się zgadza (w skrócie tłumienie czegoś w realu powoduje takie reakcje w snach, jakieś niezałatwione męczące sprawy etc).

2 polubienia

Śmieszne, tylko nie wiem czy @ZiraaeL nie robi sobie po prostu beki teraz :smiley:

1 polubienie

Śpię bardzo mocno i rzadko coś mi się śni.
Nie krzyczałem ale budziłem się przerażony. Kilka razy tak mi się przytrafilo. Przed ważnym egzaminem. Czasem w czasie spania podskoczę. Cholerny krawężnik :wink:

1 polubienie

No cóż, dawno temu obudziłam się na podłodze. Nie wiem co majstrowałam ale spadłam z łóżka…

1 polubienie

To mi sie raz śniło…
I ten raz obudziłem sie ze łzami w oczach…
Byl piekny poranek.Wiosna,wszystko kwitnie,liście pachną tą jedyną w swoim rodzaju,świeżością…
Wszedlem do kościoła.Do mojego koscioła…Niemal wszedzie wciskało sie słońce.Spokój…
Az nagle ktos zamyka drzwi.Witraze sie trzęsą w oknach bo jacys ludzie zabijają je deskami.Drzwi blokowane są poprzecznymi belami…Jacys inni spoglądali na mnie przez ostatnie szczeliny i…zaczeli rozlewac benzyne oraz jakies inne świnstwo gryzące w oczy.Gdy podpalono,obudziłem sie…

2 polubienia

To prawdziwy koszmar!!!

2 polubienia

Interpretowanie snow uwazam za strate czasu ale tutaj…Przyszło mi do glowy ze to krotka historia o utracie piekna lub wrecz,zatraceniu zycia…
Starczy ze do dzisiaj to pamietam…

2 polubienia

Nigdy nie korzystam z tzw. sennika. Ale myślę, że w moim przypadku to prawda…

@collins02,nie interpretuję snów,mam tak diametralnie różną tematykę, a, i jeszcze podczas spania ich jest tyle,że szok

1 polubienie

Sny z pewnością są czymś, o czym jeszcze bardzo niewiele wiemy. Czemu na przykład mam powtarzające się sny? Kilka razy obudziłem się z krzykiem. Kiedyś w śnie a był to właśnie jeden z tych powtarzających się (dzień po dniu) pamiętam, jak pomyślałem: Nie, teraz to ja z pewnością nie śnię, jestem tego pewien. Po prostu tak był realistyczny …
Po czym obudziłem się … A może rzeczywiście gdzieś byłem?

4 polubienia

Nie, ale chyba sobie wydrukuję i zapakuję do łóżka.

scream

3 polubienia

Specjalnie się do Oslo pofatygowałem, by ten “Krzyk” zobaczyć …

Figę z makiem zobaczyłem …

1 polubienie

W złym okresie trafiłeś :rofl: :rofl: :rofl:

Ale na szczęście jest ich kilka :wink:

2 polubienia

moze ten co kolega chcial zobaczyc to byl tym ukradzionym?