Odszedł Krzysztof Krawczyk

Na wselto tradycja polone zsfalszowany przeokturnie Chopin siew grobie przewracal​:heart_eyes::stuck_out_tongue_winking_eye:ale biorac po uwage ilosc wodki?

2 polubienia

DLaczego nikt nie wspomni tego utworu?

3 polubienia

Collins pięknie wspomniał w swym komentarzu.

5 polubień

To zaskakujaco udana piosenka.Powinna konczyc kazde"Greatest Hits"[bo teraz takie plyty beda sie pokazywac czesciej…

4 polubienia

On miał kilka takich utworów. Zresztą, od kiedy zaczął występować solo, to już inna para kaloszy była. W kilku piosenkach pokazał klasę.

2 polubienia

Byl niepwtarzalny

2 polubienia

Tak, niewątpliwie miał swój styl.

2 polubienia

Kolejny pomnik polskiej sceny odszedł.
RIP

3 polubienia

Poznakowski to swego czasu,bardzo dobry kompozytor ale brzmienie Trubadurow to bylo jakies odpychajace polaczenie rosyjskich Wiesiolyje Rebiata i jugoslowianskich Trubadurow z Dubrovnika.To rzadko nawet pod big beat podchodzilo…
Ale zgadza sie ze akurat do takiego zestawu jaki podales,mozna bylo to jedynie zaliczyc.

1 polubienie

Dlatego Poznakowski odszedł. Tak, jak Klenczon z Czerwonych Gitar. Zresztą samemu Krawczykowi odejście z Trubadurów na dobre wyszło.

4 polubienia

ja mam lepiej - w miare cieplo jest przynajmnej nie zamarzam

Fakt, od strony kompozycjynej, aranżacji, tekstu wprost perfekcyjna!

1 polubienie

Zapowiadal sie wiekszy,i to udany powrot.
Chyba jednak juz wczesniej zdrowie nie dopisalo.Wiecj bylo bowiem rubryk towarzyskich niz koncertowania…Ale…Moze to i lepiej?
Kiedy dzisiaj widze np. Ryszarda Rynkowskiego,robi mi sie smutno…

1 polubienie

Aktualnie muzycznie jestem na etapie ragtime

1 polubienie

Właśnie widziałem posta na FB z soboty w którym pisał że wyszedł ze szpitala.

1 polubienie

Trawestując pewien znany cytat: pogłoski o mojej chorobie są mocno przesadzone - podobno w tym sensie odpowiedział niedawno po wyjściu ze szpitala na pytanie dziennikarzy. Okazuje się że choroba może być bardzo podstępna i dawać zmienne sygnały.
Mówi się szkoda chłopa, mógłby jeszcze pożyć gdyby to ludzkie zdrowie nie było takie niepewne. Ale zostawił nam swoje piosenki, będziemy mogli się ich nasłuchać do woli i podziwiać jego głęboki, aksamitny tembr.

3 polubienia

uff, co do aksamitnosci mam zdanie odrebne

To prawo gwarantuje Ci konstytucja. image

1 polubienie

Mark Twain.

1 polubienie