Odtwarzacz płyt CD zaciął się, jak wyciągnać teraz płytę?

Przycisk nie działa, szpilką pilniczkiem? w które dokładnie miejsce podwarzać bo obawiam się że coś zaraz ułamie… a to przecież plastik.

1 polubienie

Młotek pozostaje.

1 polubienie

Przejdź na Spotify

Mi tak sie zacial odtwarzacz DVD. Rozkecili mi w warsztacie, pokiwali glowa i poradzili kupic nowy, a ten pod pociag wrzucic.

2 polubienia

Nie rob nic na siłe bo co z tego jak otworzysz jesli bedzie potem do wyrzucenia.Jezeli zaciął sie"ze starosci"lub brudu bo ktos nieopodal w domu pali papierosy[dym to najgorszy wrog tego rodzaju sprzetu],po prostu spowoduj jakims impulsem możliwe otwarcie.Najlepiej włącz i wyłącz z sieci.Zrób tak pare razy.Wyłącz,odczekaj troche i może wtedy.
A w ogóle…Nie masz pilota?

1 polubienie

Ale jaki odtwarzacz? Np. te w komputerach stacjonarnych chyba mają dziurkę, do której można włożyć igłę, gdy szufladka nie chce się sama wysuwać.

2 polubienia

Co Ci po płycie, skoro odtwarzacz się zbiesił?
Wrzucaj filmy i muzykę na pendriv-a , wszędzie go wrazisz :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Można CD otworzyć awaryjnie, używając spinacza do dokumentów wyprostowanego. W kieszeni powinna być mała dziurka, wciskając tam tam ten wyprostowany spinacz prosto z wyczuciem uda się kieszeń otworzyć i wyjąć płytę. Zakładam że płyta się żle ułożyła w kieszeni, w trakcie odczytu odtwarzacz został uderzony i płytka się zablokowała

1 polubienie

Jakość CD jest lepsza od mp3. Chyba że to format flac.
Niech autorka napisze co to za płytka tam została ? Szajsu nie warto ratować :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Jeśli to nie odtwarzacz w komputerze to powinno zadziałać, jeśli jest pilot to komplikuje - może być uszkodzony lub bateria się skończyła. Jeśli to jednak w komputerze / laptopie to sesje włącz / wyłącz żle się kończą - każde takie wyłącz nadpisuje dane kolejnych komend, co może całkowicie zawiesić system

chopie sam szajs ratujesz a komuś odradzasz. Dla jednego szajs a dla innego sentyment - jedyne dane zachowane na płycie, oby swoje a nie porzyczone

2 polubienia

Jakość dzwięku uzależniona jest od odtwarzacza, głośników, sposobie ich umiejscowienia, akustyki pomieszczenia.

2 polubienia

Pendrajwy są podobnie awaryjne - kilka ich u mnie leży firmowych

2 polubienia

I słuchawek :wink:

Materiał źródłowy jest ważny. Mp3 w 128 kb/s zagra chu.jowo nawet na dobrym sprzęcie.

Do wypaśnego Hapeka to mam i to od 11 lat pilota ale nigdy nie korzystałam ( to znaczy raz czy dwa, gdy odkryłam że go w ogóle mam to była frajda:D)

2 polubienia

Znaczy to odtwarzasz w komputerze? To słabo.

Hm ja muszę coś wrzucić na CD, bo z pendrajwa nie przyjmują tam gdzie chce zanieść…( boją się wirusów). A biblioteki to już otwarte czy nie?

2 polubienia

Tak słabiutko…

Jeden z moich ma 8 lat, wszystko w nim gra i buczy.

1 polubienie

Płyta nieistotna, chce wrzucić inna czystą… b na nią teraz coś zapisać…i ni uj nie idzie.

1 polubienie