Off top, cecha naszego pytamy?

Ja to lubie. Czesto jest tak, ze przy wypowiedzi na temat pojawia sie inny wate i mozna do niego nawiazac. Jak utworzy sie taki lancuszek, to czesto nie wiadomo od czesto sie zaczelo…

No i sie poplakalam!!! :slight_smile: Chociaz tez tak uwazam.

1 polubienie

Masz KOTA? Wspolczuje… :slight_smile:

1 polubienie

Cudo nie powiedzenie! :slight_smile:

2 polubienia

Pogoda ładna, ciepło, trochę wietrznie, po południu jestem zmuszona iść na imprezę rodzinną i właśnie 1 raz od wielu miesięcy maluję pazurki :wink: :nail_care:

1 polubienie

A wiesz te to jest paradox kogos tam (juz nie pamietam autora) w psychologii?
Jezeli czlowiek twierdzi sam, ze jest glupi, to on glupi nie jest. Zaden glupiec nie jest w stanie przyznac sie do swojej glupoty
Dodam od siebie, ze glupota jest krzykliwa a glupcy czesto krzycza jacy oni sa madrzy uwazajac innych za idiotow

7 polubień

Z muchomorów oczywiscie…

1 polubienie

To nie głupota a pycha
i zarozumialstwo , tak mi się wydaje .

1 polubienie

Pycha jest cecha glupoty

2 polubienia

Czyli 95% userow tego forum

Skoro tak uwazasz to co tu jeszcze robisz? No chyba, ze swiadomie poziom obnizasz.:grin:

1 polubienie

Dla zabicia czasu i uświadamiania innych jak bardzo się mylą w wielu aspektach

Tak harmonijnie???:joy:

1 polubienie

Napisałem prawdę

Jestem głupi. I wiem, że niewiele wiem. :grinning:

3 polubienia

W odroznieniu od niektorych co tu sa dla uświadamiania innych - jacy z nich idioci

3 polubienia

Odpowiem Tobie na przykładzie z początków tego forum.
Użytkownik zadał pytanie nie podobały mu się top offy poprosił moderatora o usunięcie postów odbiegających od tematu.
Moderator to zrobił i się zaczęło, użytkownicy odpowiadając nie na temat nie zrobili nic zdrożnego, a ich posty poleciały i jeszcze mieli pretensje, że nie są powiadomieni na PW, o tych usunięciach.
Skoro użytkownik ma zaznaczone proszę nie odbiegać od tematu moderator może to usunąć i nikomu nie musi się tłumaczyć.
Ale niesmak pozostaje.
Nie wszyscy sprawdzają kto ma jak ustawione odbieganie od tematu i myślę, że dobrym rozwiązaniem w takiej sytuacji, jest napisanie pod tematem pytania “Nie odbiegać od tematu” i każdy wchodząc w pytanie to wie.

7 polubień

I teraz każdy udaje , “że on nic i jest święta/y”

Odezwała się ta, która najwięcej krzyczy, a horagiewka z niej niesłychana

Kacper ucisz się!

1 polubienie