Oglądacie Eurowizję?

Jak Wam się podoba piosenka Ochmana-River,
jak i inne wykonania? :slight_smile:

Wygrana Ukrainy mnie nie zdziwiła, ale myślałam, że nasz będzie trochę wyżej :slightly_smiling_face:

2 polubienia

Szczęśliwie nie dałem się w to wciągnąć w tym roku.Piosenka polska jest mi znana ale nie wzbudza we mnie żadnych emocji.

2 polubienia

Telewizor gral.
Ochman niech sie zajmie na powaznie klasyką, bo w tym gronie przebierańców i pajaców nie mial co robić.
Brak nowych pomysłów na porzadku dziennym, a od scenografii można bylo dostać oczopląsu. Podobnie jak w przypadku prowadzacych zachowujacych się jak podstarzałe modelki. Chociaż dwa to zdaje sie byly plci meskiej?
Ja tam do Ukraińców nic nie mam, ale tego Kalusha to ani ogladac, ani sluchac sie nie dalo. Ale moze ja niedzisiejsza?
Ale czasu nie zmarnowalam. Podczas transmisji przeczytalam książkę. Nawet zabawną.
Objawil sie talent moze nie na miarę Chmielewskiej, ale kryminalek dało się strawić. W przeciwienstwie do Eurowizji

3 polubienia

W ostatnich latach,lubilem to komentować bo tak upolitycznionej manifestacji koszmarnego gustu z prymitywna poprawnością polityczna, nie ma nigdzie.Muzyka nie ma najmniejszego znaczenia od mniej wiecej 30-35 lat…
Ale czasem zdarzało się coś wyłowić.Jakies francuskie ballady,jakies pop folkowe numery z Irlandii,ciekawe piosenki z Luksemburga czy z któregoś z państw skandynawskich…
Tym razem jednak ani cierpliwości,ani ochoty ani czasu nie było.I nie żałuje.

4 polubienia

Ogolnie nie masz czego… :joy_cat::joy_cat::joy_cat:
Jedno tylko mozna powiedziec, ze te wszystkie “studia tanca” w Polsce mozna o kant tyłka rozbić porownujac z wyszkoleniem i choreografia niektorych ekip.

2 polubienia

Nie no…Tego to ja już nie wytrzymuje od bardzo dawna i nie potrzeba mi do tego Eurowizji.
A teraz zadam pytanie kluczowe o specyfice dostosowanej do poziomu tego nieszczęsnego “cyklu”
-A baba z broda byla? :roll_eyes: :thinking:

1 polubienie

Nie, ale homo niewiadomo lub wiadomo wystepowalo dosc obficie.
Finowie byli w miare fajni, ale niestety tez skażeni czyms co udawalo glam rock.

1 polubienie

Od wielu lat nie oglądam Eurowizji, zupełnie nie interehsuję się nią i nic nie zapowiada się, że to ulegnie zmianie.

A ten Ochman, nie jest jakimś potomkiem śpiewaka operowego Ochmana, którego pamiętam?

5 polubień

Tak, to jego wnuk!

5 polubień

Aha, dzięki. Nazwisko mi się skojarzyło.

2 polubienia

Wrzaski niemiłosierne.Oglądnąłem tylko kawałek.
:rofl:

3 polubienia

Wnukiem. Pasowal do tego towarzysrtwa jak kwiatek do kożucha.

2 polubienia

Nie oglądałam.

5 polubień

Taka ich tradycja powoli z tymi grupami…

2 polubienia

Śpiewali i wyglądali okropnie, ale dobrze, że wygrali, bo się chociaż na coś ten konkurs przydał.

2 polubienia

Ukraina musiała wygrać. Litość i solidarność. Ciekawe gdzie Ukraina za rok zrobi ten konkurs. Kijów i zachód nie są zniszczone…

Nie oglądam. Kiczowate to jest. Mało rocka i metalu.

3 polubienia

Jak to gdzie? Przeciez Zelenski juz powiedzial - w odbudowanym Mariupolu.
Ale to wg interyi czy innej wp
Ja tam im nie żałuję, wsparcie moralne tez sie liczy.
A, ze sluchac się tego kazaczok hip hop nie da? Przeciez nie musze.

3 polubienia

Serio? Najpierw wojna musi się skończyć a do tego daleko. Mariol nie istnieje.

1 polubienie

Warszawa też nie istniała.

2 polubienia

A bo ja wiem czy serio?
Inne źródła nie tylko polskie potwierdzaja te slowa.
Na razie to musza Mariupol odbic. Bo posprzatac te ruiny?

Rzeczywistość przerasta wyobraźnię

2 polubienia