Oglądacie filmy świąteczne?

Zdarza Wam się oglądać?

2 polubienia

Zdarza się, o ile leci Kevin. Innych nie uznaję. :joy: :joy:
Poważniej, bardzo mało telewizji oglądam i musi być coś naprawdę interesującego, żeby mnie na dłużej przed ekranem zatrzymać. Interesującego dla mnie, rzecz jasna. :wink:
A tak w ogóle, to tego typu filmy zaczynają mnie momentami wkurzać … ta przesłodzona muzyka, te dzwoneczki i ludzie cieszący się nie wiadomo z czego … brrrr. Z wiekiem ewidentnie staję się coraz większym zgredem. :expressionless:

3 polubienia

Czasem, najchetniej w polowie upalnego lata :wink:
Jakos w święta na TV szkoda mi czasu

3 polubienia

Od dawna nie oglądam i nie zapowiada się bym oglądał,

2 polubienia

Oczywiście, A ten:

to już coroczna tradycja.

3 polubienia

Oglądam. Choć nie obowiązkowo gdyż są mocno powtarzalne. Lubię Opowieść wigilijna w różnych wydaniach. Ostatnio odkryłam Grincza ( czy jak to się pisze) zabawne.

2 polubienia

Wszystkim, którzy lubią tę kategorię polecam https://www.filmweb.pl/film/Święta%2C+święta+i…+znowu+%C5%9Bwi%C4%99ta-2020-865103 - w swej klasie bardzo dobry :smiley:7938308.6

2 polubienia

@ihtiel Opowieść wigilijna taka klasyczna jest super! Film rysunkowy też bardzo dobry - polecam

4 polubienia

Wiem wiem…

Tak i to czesto z wielką sympatią.Wyjatek to cykl o Kevinie.NIE CIERPIĘ od pierwszego wejrzenia!!!
Tutaj podstawą są ekranizacje Opowiesci wigilijnej,Dickensa.Z Patrickiem Stewartem albo ostatnio,z Georgem C.Scottem…
Nie wyobrazam sobie Świąt bez tych filmów!

2 polubienia

Zawsze jakiś obejrzę. Nawet je lubię. Mają klimat.

1 polubienie

Kwestie Kevina popieram w calej rozciaglosci.
To juz predzej strawie “komedie romantyczne” z cyklu jak zostac Swietym Mikolajem.
A dawno nie ogladalam Swiatecznej Gospody. Moze na YT bedzie? Tak na dobranoc.

2 polubienia

Wczoraj obejrzałem film “Elf”. Fajny.

2 polubienia

Ja lubię tę wersję baśni. Niekoniecznie związana ze świętami ale często w czasie świąt puszczana.
Klimat i smutek:

3 polubienia

Najlepsza jest z Muppets :rofl::rofl:

1 polubienie

Gospoda…byla tutaj rok temu.Pewnie i teraz bedzie…

2 polubienia

Widac kazdy kraj ma swoja klasyke. :grin:

1 polubienie

Tak.W Polsce Potop i Znachor :innocent:

Chyba nie o wiek,a o naszą psychikę chodzi.
Wczoraj oglądałam w tv ciekawy film o eksperymencie na ludziach zamkniętych na długie miesiące w stacji badawczej na Antarktydzie.
Podobno NASA zainteresowała się tymże projektem.
A gdy pomyślę,że nas też “pozamykano w domach” od czasu do czasu luzując i głosząc,że to “jedyne wyjście”…
EKSPERYMENT TRWA NADAL…?

3 polubienia

Kevina obejrzałem raz albo półtora i starczy.
Podobały mi sie filmy Listy do M.1 i M.2. Ostatnio oglądałem M.3 i jestem zawiedziony, albo temat sie wyczerpał albo wyobraźnia twórców.
Ponieważ ogólnie mało filmów oglądam więc też nie czuję potrzeby aby na nie polować.

4 polubienia