Ogladaliście wczorajszy odcinek Jeden z Dziesieciu?

Facet rozwalił system, zdobył maksymalną liczbę punktów i nie dopuścił do głosu innych uczestników finału. Tak patrzę i się zastanawiam, czy to nie jakiś cyborg ze sztuczną inteligencją? Odpowiadał na wszystkie, najtrudniejsze pytania bez zastanowienia. A może czytał z promptera? :slight_smile:

Link do odcinka.

6 polubień

Niesamowity zawodnik. Jego wyczynu nie będzie w stanie poprawić nawet Chuck Norris. :wink:

4 polubienia

Nie oglądałam, żałuję. Przed chwilą na wp czytałam o wczorajszym odcinku.

2 polubienia

Czytalam, no coz, nudno sie robilo?

2 polubienia

Obejrzałam teraz, dzięki :slight_smile:
Niesamowity facet, wypruty z emocji, albo świetnie je maskujący. Odpowiada, jakby strzelał z karabinu maszynowego. Podziwiam wiedzę. ale jest w nim coś, co nie budzi zaufania.

4 polubienia

Mam przerwę w pracy, weszłam w linka i niestety nie mogę tego obejrzeć, bo mieszkam za granicą:((

2 polubienia

Szkoda…Z powodów licencyjnych,nie zobacze,jak czegokolwiek na tym calym VOD.Ale skądś znam te twarz,co zresztą męczy mnie od wczoraj :thinking:

2 polubienia

Mam to samo ale Ty jesteś w ue… :thinking:

3 polubienia

:joy: :joy: :joy:
Wczoraj zobaczyłem zdjęcie i,z całym szacunkiem, lekki dreszcz bo facet ma w sobie coś"obłąkanego".No ale ja widziałem tylko zdjęcie…

4 polubienia

To nie ma znaczenia.
VOD polski jest i basta.

Chciałem oglądnąć ale każą płacić więc zajmę się czymś innem :wink:

1 polubienie

To szaleniec albo psychopata. Tacy miewają świetną pamięć.

Sa tacy co maja pamiec prawie absolutną, nas meczy ze gdzies cos dzwoniło a taki bezblednie zlokalizuje dzwonnicę :joy_cat::wink:

3 polubienia

“chodzące encyklopedie” psychopatami na ogol nie są. Co najwyzej malo komunikatywni.

2 polubienia

Końcówka jest już na YT. Chyba?

6 polubień

Czapka z głów.

@mężatka - jak to u was mówią: Chapeau bas!

2 polubienia

Może dalsza rodzina Altmana z AI.

2 polubienia

Ja przełamałam się i obejrzałam z reklamami, ale nic nie płacąc.
Reklamy ukradły mi ponad 2 minuty życia, bo nie dało się, jak w TV, przełączyć na inny portal. Cwaniary jedne :frowning:

5 polubień

Raczej brat detektywa Monka…