Ogladaliście wczorajszy odcinek Jeden z Dziesieciu?

A ja nie zauważyłem,że z reklamami można ale zadziałało i sobie wywaliłem te reklamy i widać i słychać i bez reklam …

Raczej Rain Mana :wink:

Zdolny jesteś :slight_smile:

Też.
Choc z urody i przy tym podswietleniu Nosferatu?
Wampiry ponoc tez pamietliwe? Ale to by Jakuba Wedrowycza zapytać?

1 polubienie

Dzięki ale to nie ja tylko bloker reklam :smiling_face_with_three_hearts: w przeglądarce.

Mnie mój zmusił do chwilowego wyłączenia blokera :frowning:

1 polubienie

To znaczy nie za dobry ten bloker.Innego Ci trzeba a tego wywal.

1 polubienie

Zwycięzcy nie będzie w finale ;( Podobno nie dojechał na zdjęcia, bo mu si ę samochód popsuł - wersja z mediów, przyczyna nie potwierdzona.

2 polubienia

I już mamy zamieszanie wywołane przez nieumiejętne sterowanie sztuczną inteligencją:

1 polubienie

Na pewno w sekundę sie zorientował, gdzie ma najblizszy, najtańszy i najlepszy warsztat samochodowy. Zapewne ma w glowie do niego nr telefonu, wiec problemu nie powinno chyba być.
A osobnik? Warto by mu sie blizej przyjrzeć…

3 polubienia

Może wolal nie ryzykowac - tak zostanie legenda, żadne pieniądze tego nie sa warte.

1 polubienie

Pozegnanie z teleturniejem?
W koncu prowadzacy, aczkolwiek zywotny tez odpocząć musi…

1 polubienie

A może tym razem nie znał pytań? :slight_smile: A tak na serio w tym odcinku pytania były stosunkowo łatwe. Jak przeleciałem wszystkie to stwierdziłem, że nie znałem odpowiedzi na 2-3.

5 polubień

Mimo wszysko… cuda maja to do siebie, że sa niepowtarzalne i niewytlumaczalne.

1 polubienie

No i niestety usuneli

CO? Ten film z VOD?

Nie, ten fragment z YT.
VOD to dopiero obejrze w Polsce

Miałam kiedyś na koloniach chłopca z 5 klasy. Był trochę inny, miał problem z mową, ale był tak dobry z geografii i tylko z geografii, że na każdym kroku zaginał ósmoklasistów, a i opiekunów też ;). Mógł wymienić z pamięci rzeki Bangladeszu, szczyty Gór Izerskich z ich wysokościami. Miał jakieś dysfunkcje społeczne, ale wtedy nikt ich nie nazywał. Bardzo uczuciowe i emocjonalne dziecko. Ten pan z teleturnieju od razu mi go przypomniał.

4 polubienia

Nie sądzę. To chyba nie pogoń za popularnością, bo mam wrażenie, że jest nią przytłoczony.

2 polubienia

Potwierdzam, ale nie podejrzewam, że znał wcześniej pytania: )