Ogłaszam weekend na terenie całego kraju!

2 polubienia

Pozwoli będziemy kończyć
:pensive:

1 polubienie

Wstydu oszczędzając…

2 polubienia

Już tak nie jojcz. :face_with_raised_eyebrow: Przynajmniej masz gdzie wyjść, a że to piekło na ziemi to inna sprawa :confused: …no dobra, troszkę możesz :slight_smile: …szybko minie :slight_smile:

1 polubienie

Tęsknię
:beer::pleading_face:

1 polubienie

Za rozumem? :crazy_face:

2 polubienia

image

4 polubienia

W pół do weekendu. Coraz zimniej. Pogoda barowa.
Proponuję rum lub grzaniec

1 polubienie

Ja zostaję przy piwie. Mam Tyskie i aktualnie spożywam.

3 polubienia

Czwartek. Coraz zimniej.
Rozgrzejemy się alkoholem.

1 polubienie

U mnie odpada, jestem na zebraniu w szkole, które polega na tym, że chodzisz od nauczyciela do nauczyciela. Czyli , moja córka ma 11 przedmiotów i muszę się spotkać z 11 nauczycielami. Zostało mi jeszcze 3, się zastanawiam czy odpuścić nauczyciela od sportu to mam do zaliczenia jeszcze dwóch.
Ale @Devil , tak mnie suszy, źe chyba po przyjściu do domu strzelę se małe piwko.

4 polubienia

Po 11 nauczycielach to się beczułka należy.
A na Korsyce robią piwo kasztanowe?
W Hiszpanii jest taki malenki browar

Nazwy “święty Chrustus” i “dziewica” w odniesieniu do Matki Boskiej.
Nie probowalam, ale mam podejrzenia, ze są to pierwsze slowa jakie wypowiadasz po imprezie zakrapianej tymi trunkami. W czasie poszukiwania aspiryny lub klina.:joy_cat::joy_cat::joy_cat:

3 polubienia

Tak jest biere pietra. Nie smakuje mi.

1 polubienie

Popatrz, a jakbyś nawymyślała jednemu to już nikt by nigdy nie chciał z Tobą rozmawiać :joy:

1 polubienie

Dobrze,że mam męża, bo dwoje dzieci ma zebranie w tym samym momencie. Ja z córką kursuję po jej nauczycielach a mąż z synem po jego. A w poniedziałek miałam zebranie u najstarszego syna i dwóch nauczycieli powiedziało mi wprost, że niepotrzebnie przyszłam, bo syn ma świetne rezultaty i moja obecność w związku z tym była zbędna. Generalnie, tamto zebranie poszło w ekspresowym tempie, bo nauczyciele, mieli tylko jedno do powiedzenia, że wyniki są rewelacyjne, niech syn tak kontynuuje, dziękuję , do widzenia :grin:.

3 polubienia

Ostatnie zdanie jest fundamentalne z punktu widzenia edukacji
:beer::+1:

2 polubienia

No i jest.
Coraz zimniej
:beer::beer::snowflake:

1 polubienie

Ale na szczęście mamy piwko.

2 polubienia

Na lodówce zaoszczedzisz :wink:

3 polubienia

Weekend. Zimno ale słonecznie.
Zdrowie
:beer::snowflake::sun_with_face:

1 polubienie