Oni tam nie mają co jesc?

To ja w macu czy innym burgerze zjem jak nie ma innego wyjścia (a na ogół jest), a ci puste opakowania chcą kupować?
A może to jakieś instynktowne trzymanie sie resztek “normalności” zaburzonej działaniami paranoika?
Przez chwilę poczuli się obywatelami swiata? I im to zabrano?

1 polubienie

Do McDonalda zaglądam tylko wtedy, gdy naprawdę muszę skorzystać gdzieś tam w świecie z WC albo WiFi.

Chyba raz w życiu coś tam w nim wypiłem … I raz coś zeżarłem.

Wiem, nie ma się czym chwalić …

Skoro już jesteśmy przy temacie Mc, to dodam, że niedawno dałem na jego temat zagadkę. Udało się ją rozwiązać userce o nicku @Petunia :grin:
Jeszcze raz brawo, bo kilku próbowało i się im nie udało.

4 polubienia

Ja rzadko, ale bylam zmuszona zjesc. Bo w zasiegu wyglodzonego wzroku byl tylko podejrzanie zalatujacy hiszpanski bar, ktory do tego juz nie wydawal obiadów (te tradycyjne maja swoje godziny, a potem zdychaj z głodu). A tymi racjami zywnosciowymi sie nie otrujesz, okoliczne psy, koty porzadnie przemielone razem z lancuchem i budą.

3 polubienia

Kategoria “Kulinarnia”…
Serio?

1 polubienie

A co?!
Zależy, co kto je :upside_down_face:

2 polubienia

Dla mnie tego typu “jedzenie” nie istnieje. Gdyby te McDonaldy znikły, nie zauważył bym tego.

6 polubień

Głodu się boją. Jak mnie przycisnęło na mieście to też ryzykowałam jedząc toto. Myślą, że to lepsze niż zelówka buta…

4 polubienia

Rosja jest dziś w latach 80 XX wieku przez sankcje. Czekam na jej przebudzenie.

1 polubienie

A co? Kategorii amerykanska bron chemiczna nie ma :wink:

2 polubienia

Właśnie się obudziła 2 tygodnie temu. Przegapiłeś? :shushing_face: :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ale z tymi latami, masz rację, Szczególnie, jeśli o ich mentalność chodzi. Większość z nich wyznaje zasadę, że od myślenia jest władza i nakazywania, a oni mają wykonywać.

4 polubienia

To normalne zjawisko, że gdy ma czegoś zabraknąć, to ludzie robią zapasy i to nawet jeśli na co dzień rzadko lub nigdy nie kupowali tego.

1 polubienie

Bez przesady, w tym przypadku to raczej podswiadomy strach, ze lepiej juz bylo…

2 polubienia

No to niech nie jedzą jak nie mają co. Jak my pozwalamy rządzić tym, co rządzą to mamy za karę polski ład, więc jak oni pozwalają rządzić pitunowi, to niech głodują.
Jak się sprawy nie weźmie w swoje ręce (oczywiście piszę o polityce), to potem jest jak jest. :face_with_hand_over_mouth:

2 polubienia

Nastepny kwiatek do ogródka.
Zakladamy hodowle Ukraincow w domu?

40+ na lebka piechota nie chodzi.
Te pieniadze powinny byc wyplacane w formie zasilkow uchodzcom.

1 polubienie

Nie do końca masz rację. Rosja, podobnie jak Białoruś, to kraj autorytarny z pozorami demokracji. Kilka miesięcy temu odbyło się powstanie na Białorusii, a tuż przed tą wojną w Kazachstanie. Niestety, oba nieskuteczne.

Wspomieć jeszcze mogę o nieudanym powstaniu w Hongkongu przed pandemią.

1 polubienie

Porownywac Hongkong, Bialorus i Kazachstan?
Kazachstan jest zbyt wazny dla Rosji chocby ze wzgledu na lokalizacje infrasrtuktury kosmicznej, zeby nie obchodzic się z tym krajem jak ze zgnilym jajkiem.
Bialorus zalatwil sam Lukaszenka. Taka inicjatywa wlasna, pewnie mu się los Ceausescu nie usmiecha, a Chiny? Minął okres ochronny to i czas do centrali w Pekinie się przyłączyć.

2 polubienia

A co te powstania mają wspólnego z głodem u ruskich? Ruscy nie pozbyli się Putina, więc mają, jak mają.

2 polubienia

Glodni to oni raczej nie chodzą, pytanie o jakosc tego jedzenia?
Rosja jest jednym z najwiekszych producentow zbóż - chleba i wodki nie zabraknie. Gorzej z tuszonką.

2 polubienia

Putin ponoc czystki w generalicji robi
Powtarza ruch swojego mistrza Stalina?
Wielki terror sprzed blisko 100 lat do dzis jest jedna z najczarniejszych kart w historii ludzkosci.

4 polubienia

Ponoć już tylko jeden generał go popiera. Szojgu. Inni nie.

image

2 polubienia