Opinia lekarza o tej rzekomej pandemii COVID-19

Są takich wielkie ilości.

“Są tysiące rzetelnych opinii lekarzy i naukowców, że ta COVID-19 to ordynarna, podła ściema, która powinna się skończyć kryminałem dla tych wszystkich za nią stojących, winnych po prostu ludobójstwa. Oto jedna z takich opinii znanego lekarza, Macieja Hamankiewicza, choć w kwestii szczepień przeciwko grypie sezonowej, to kompromituje się gościu.”

1 polubienie

Karierowicz urzedniczo laboratoryjny.

Po co tyle gadasz o czymś, czego nie ma :thinking:

.prądu szkoda.

3 polubienia

Bo duża część społeczeństwa wierzy, że jest (podobnie jak w zamach smoleński), a jak duża część społeczeństwa będzie w tę COVID-19 wierzyć, że jest, to zachęcą decydenckich psychopatów, kanalie, szuje, kretynów, do kombinowania, aby społeczeństwo przymusowo zaszczepić, a przy okazji, zachipować i zdepopulować.

Błogosławieni cisi, albowiem to oni nie zostaną zachipowani. :syringe:

3 polubienia

Nie oglądam ale… jeśli rekomenduje szczepienia na grypę do kamery… to zapewne nie zrobił tego bo sam tak uważa… tylko dlatego że ktoś go poprosił i coś w zamian zaoferował???

Magda Gessler i inne gwiazdecki też na stronach swoich rekomendują wiele rzeczy… podejrzewam jednak, że nie robią tego charytatywnie… :slight_smile:

1 polubienie

A z czego ten lekarz znany jest? Z opowiadania bajek?

2 polubienia

Zobacz w Wiki, że to szycha wśród lekarzy…

Szycha? Wielu lekarzy dba o pelna kieszen i wladze administracyjna a nie pacjentow.

Mają za sobą ciężkie studia, potem muszą się wciąż dokształcać, niską kasę dostają przez pierwsze lata jako rezydenci, więc muszą brać dyżury kosztem wypoczynku, czyli zdrowia, więc czasu na działalność ciężko im znaleźć.

A na studiach uczą ich znieczulicy w okrutnych wiwisekcjach myślących, odczuwających, pragnących żyć i kochać, harmonijnych stworzonek, aby przedłużać trochę życie nieharmonijnym ludziom, pragnącym żyć w nieskończoność.

Ilu masz znajomych lekarzy?

Trochę mam, w tym 3 lekarki.

No tak, jak jakiś lekarz mówi coś co nie jest zgodne z naszymi “poglądami” to bajki opowiada… no ale to lekarz łoł lekarz jak nie śpiewa tak jak nasze teorie to już bajkopisasz haha

doktor Katarzyna Świątkowska też odgłupia społeczeństwo… a ile ma followersów na fejsie, że aż głowa boli…

Świr pod krzyżem

1 polubienie

@humoreska Większość lekarzy coś rekomenduje niecharytatywnie… Rekomendowanie szczepionek, których , na szczęście dla nas, brakuje uważam za zabawne…

2 polubienia

@harmonik Skorzystałeś kiedyś z takiego lekarskiego ratunku? Czy tylko dzięki najlepszej jakości genów żyjesz tak długo?

1 polubienie

Byłem niemądrze wychowywany i kuszony przez miliony diabłów podskórnych, więc popełniałem ogrom błędów, z których ratowali mnie lekarze, to prawda.

1 polubienie

@harmonik Jako dorosły nie skorzystałeś z pomocy tylko jako dziecko?

@harmonik A czy te wszystkie diabły podskórne to nie nasze zwykłe wady powszednie (wynikłe z przyczyn przeróżnych). Nie możemy się przyznać przed sobą do naszej niedoskonałości? Musimy innych w to angażować?

1 polubienie

Z przyzwyczajeń do złego, jako dorosły również popełniałem mnóstwo błędów, z których ratowali mnie lekarze, to prawda.

1 polubienie