Oprócz Antarktydy

W jakim kraju na świecie chciał(a)byś żyć na obecną chwilę i dlaczego? Wiem, że podobne pytania były, ale sytuacja się trochę zmieniła…

1 polubienie

Tak naprawdę to w żadnym.

1 polubienie

No zdecydowanie oprócz Antarktydy!
I nie ważne gdzie tylko z kim.
Najlepiej na jakiejś wyspie, z dala od świata. Może na Zelandii? Albo Islandii? Ponoć żyją tam elfy na wolności.

3 polubienia

Gdybym mial jakis dochód lub mozliwość zdalnej pracy,wlasnie w Polsce.I to wlasnie dlatego ze sytuacja sie zmieniła.

3 polubienia

Zostaje gdzie jestem. Lepsze moze okazac sie wrogiem dobrego.

4 polubienia

W Polsce.

Polska jest tak zacofana, że nawet jak nastąpi zapowiadany od lat koniec świata, to skutki tego dotrą do niej dopiero za 25-30 lat.

:globe_with_meridians:

6 polubień

No nie, dałabym pierwszą nagrodę! :joy:

2 polubienia

Zawsze chciałem żyć na Nowej Zelandii. A dlaczego? Bo to jest najdalsze możliwe miejsce od Polski :slight_smile:

3 polubienia

Teraz to już w żadnym. Podobno zaraza dopadła nawet pracownika stacji badawczej na biegunie północnym.

4 polubienia

Ale to nie Antarktyda!!! :joy:

1 polubienie

Wcale by mnie to nie zdziwilo, tam teraz wymiana zalog przed zima.
edit. Zrozumialam, ze na Antarktydzie, stacje polarne na polnocy zalogi zmieniaja czesciej.

1 polubienie

Polnocnym czy poludniowym?
Poza tym stacje polarne na polkuli polnocnej na biegunie nie sa budowane, podobnie na Antarktydzie.

1 polubienie

@Bingola
Nie tylko
W Zelandii jest:
czyste powietrze
piekne chmury!!!
Zdrowe jedzenie
Piekne krajobrazy, np las paprociowy i grota swietlikow
Ludzie sympatyczni
Nikt sie nie spieszy
nie ma tloku
…i moglabym wymieniac tak jeszcze dlugo

Wiec ja bym najchetniej do Nowej Zelandii

4 polubienia

I sa trzesienia ziemi…

1 polubienie

@okonek
Zadnego nie bylo podczas mojego pobytu
:smile:

1 polubienie

Ja na jakiejś małej wyspie na Karaibach, może Anguilla? Populacja 15,000, mówią po angielsku, woda cieplutka, resztki raf jeszcze zostało…

2 polubienia

Na Turcs and Caicos kiedys fajnie grali :slightly_smiling_face:

1 polubienie

W razie kwaranranny maja zapas rumu? Bo na rybach i owocach morza przezyc sie da. Jakies jadalne wodorosty tez pewnie tam dostepne

1 polubienie

Sam z trzciny napędzę :rofl: :rofl:

2 polubienia