Osobne wyróżnienie dla naszych dziewczyn!

Niestety, nie oglądałem. To chyba ten koleś mówił mi o poprzednim meczu Igi?
A mnie dziś “boli” ta Norwegia w ręczną.

1 polubienie

Majchrzak i Linette juz za burtą ale Rosolska w deblu jest w 2 rundzie.No i teraz sie okaże w jakiej dyspozycji jest Iga bo w sobote mecz z…Kasatkiną która wygrała z Linette dosyć pewnie.

1 polubienie

No i za pół godziny,kolejne wejście Igi.
Juz tylko ona i Linette w deblu,nam pozostały…
Ale jestem dobrej myśli…

1 polubienie

Na razie w gemach 2:1 dla Igi.

1 polubienie

Trudny mecz ale wynik jednak budzi wielkie nadzieje.6:2 w pierwszym secie!

1 polubienie

I przełamanie na 2:0 w drugim secie.Brawo!
Iga w tej fazie rządzi!

Różnica klasy, ale, trzeba przyznać, że Rosjanka walczy, nie odpuszcza. I to mi się podoba.
Iga tego meczu nie przegra.

No i proszę, Rosjanka przycisnęła i Iga się gubi.
3:2 w gemach. Tego ostatniego, to Polka dosłownie rywalce z gardła wyszarpała. Już nie ma tak lekko, jak w pierwszym secie.

Widać wyraźnie, że Iga jest lepszą tenisistką, tylko, że ta gorsza Kasatkina nie chce odpuszczać. Nie jest polskim piłkarzem ręcznym… Ma jaja.

Tego gema Polka świetnie po swojemu wyzerowała i jest 5:2. Można powiedzieć, że po meczu.

Jeśli ktoś myśłał, że Kasatkina się załamała to się pomylił, bo to ona teraz wyzerowała naszą i mamy 5:3.

A Piątek zaczyna psuć proste piłki.

Mimo wszystko Iga zasłużenie wygrywa, bo jest lepszą zawodniczką od rywalki.

1 polubienie

Lepsza i solidniejsza.
Ale musiała uważać.Wypuszczenie tego meczu z pod kontroli oznaczałoby dosyć szybką porażkę.
Dobrze ze Iga radzi sobie z rosyjską solidnością bo takie zawodniczki jak Kasatkina jeszcze sporo innym krwi napsują…

1 polubienie

Iga będzie wygrywać, póki nie trafi na te, co z nimi przegrywa, choć dwie takie już niespodziewanie odpadły.

1 polubienie

Nie ma Kvitovej i Muguruzy.Odapdla Emma Raducanu ale dalej to juz mi sie mylą te czesko rosyjskie nazwiska,reprezentujące chyba wszystkie kraje poza Azja czy Afryką…

Po raz pierwszy w karierze,Iga Świątek melduje sie w ćwierćfinale Australian Open!!!
S.Cristea pokonana w 3 setach…
Ulga i wielka radość bo po zimowej przerwie,nigdy nie wiadomo jak to moze wyglądać.A Iga JEST dalej w światowej czołówce!
I,odpukać,robi wrażenie jeszcze silniejszej,wręcz dominującej na korcie.Oby tak dalej!

2 polubienia

Oglądalem. Zwycięstwo zawsze cieszy, nawet to wymęczone. Rywalka się nie przestraszyła naszej Igi i stawiała warunki. Po pierwszym secie zwątpiłem, ale od drugiego Polka zaczęła swoje grać. I widać było różnicę w umiejętnościach.

1 polubienie

A ja…przespałem ale miałem po temu ważny powód…
Patrze teraz na pojedyńcze zagrania w necie.Musial to byc fajny mecz!
Cristea to świetna zawodniczka.Jedna z tych Rumunek o krok od elity…No ciekawe teraz na kogo Iga trafi… :innocent:

1 polubienie

Początkowo się denerwowałem, bo Iga, po prostu, zaczęła bardzo słabo. A Rumunka naciskała. Ale potem już oglądałem spokojnie z niezachwianą pewnością, że Iga wygra. Opanowała sytuację i nie było zmiłuj się. Oby tak dalej.

1 polubienie

Estonke lub Bialorusinke.

1 polubienie

Kanepi?Myślałem ze odpadła…
Juz wiem!Kanepi albo Sabalenka…Stawiam na Sabalenkę…Niestety.

Nie chcę zapeszyć ale to wygląda tak jakby Iga dopiero teraz stawała sie silna.Wcześniej,procz RG ,były to jedynie przebłyski i coraz bardziej przypominalo to Radwańską która tak dlugo sobie radziła póki vis a vis nie zobaczyła Rosjanki albo babochłopa…
Ciekawe co sie bedzie dalej działo… :smile:

1 polubienie

a jednak Kanepi…

1 polubienie

To…chyba dobrze.Choć teraz juz nie da sie przewidzieć co dalej… :innocent:

1 polubienie

Niesamowite.