Ostatnie 5 lat

Opowiadajcie co sie u Was wydarzyło przez ostatnie 5 lat co na plus co byście zmienili?

Szkoda ze nie ma dla porownania starego forum… ciekawe jak bardzo sie zmieniliśmy… jedno jest pewne @harmonik jest taki sam :wink:

5 polubień

Ja bym powiedziala, ze kolega jakby mniej harmonijny a bardziej sfrustrowany. :wink:

4 polubienia

Zdrowie się zmieniło. Na gorsze. Lat przybyło, to też nie jest fajne. A poza tym wszystko ok.

5 polubień

Lat przybywa, zdrowia ubywa.

4 polubienia

Nie jestem pewien czy @harmonik na starym był. Na pewno był zbigpary czy zbig.
Ja na tych pytamach siedzę już prawie 15 lat więc sentymentów mam cały worek. W pięciu latach wspomnień mieści się obchodzone przez nas hucznie dziesięciolecie. To święto urządziliśmy sobie sami przy pełnym lekceważeniu ze strony szefostwa. Ciekawe kto z obecnych tamto pamięta.
Osobiście to człowiekowi przybyło latek, ubyło zdrowia co zrozumiałe, ubyło też wigoru co widać po ilości wpisów. W tamtych pamiętnych latach zajmowałem drugie miejsce w punktacji aktywności. Teraz niech się młodsi dokształcają i wypowiadają.
Ale ogólnie nie jest źle.

4 polubienia

Harmonik na starym Pytamy się przekształcił.

4 polubienia

Był harmonik juz wtedy prowadzil krucjaty

1 polubienie

No wlasnie kto tu jestnajstarszy stażem?

Z aktywnych ja jestem - niestety - seniorem. Ale dwa dni po mnie wpisał się kolejny.

4 polubienia

Chyba @Bingola ?

Ja jestem na Pytamy od 17 lipca 2013.

3 polubienia

ja chyba od grudnia 2012 bylam (o ile dobrze pamietam)

1 polubienie

To jesteś lepsza od Chucka Norrisa. Jesteś tu dłużej niż działa internet!

1 polubienie

juz poprawilam. I nie nie jestem ze swiata rownoleglego :grinning:

1 polubienie

A jaki byl Twoj poprzedni nick?Ten mi jakos nic nie mówi no ale kiedys,znacznie czesciej gadalem na forum z dziewczynami… :thinking:
Teoretycznie jestem tu od 2014 roku ale jakos tak bylo ze aktywność wzrosla pozniej…
Pytasz o zmiany w zyciu czy na forum?
Naleze do ludzi szczesliwych,dbajacych o rodzine i siebie oraz swoj byt.Niczego bym nie zmienial,gdyby nie pandemia.Nie cierpie byc zdany na innych i o ile w Anglii nie mam na co narzekać [jestem na szczescie daleko od Londynu] o tyle to co sie dzieje w Polsce od jesieni co najmniej,doprowadza mnie do szalu!
Glupota,brak konsekwencji,brak jaj,sprzedajność,korupcja i najzwyczajniejsze klamstwa,niczym przedluzenie internetowych bredni i teorii spiskowych… :roll_eyes: :face_with_raised_eyebrow:
Co bym zmienil na forum?
Wystarczy wprowadzic czarną liste.Z resztą sobie sam poradze i wiecej istotniejszych zmian chyba bym nie potrzebowal.

3 polubienia

Stara bieda. Robota, dom, picie, rower, internet, muzyka. I tak w kółko.

4 polubienia

Tam tez bylem Jedenon. Ja Ciebie kojarzę :wink:

4 polubienia

W tej kolejności?no ladnie jazda na rowerze po pijaku

po pijaku to mozna na stacjonarnym :wink:

2 polubienia

Tylko żeby nie dachować

3 polubienia